Протестувальники у Семенівці залишаться без ремонту дороги

12 Серпня в 12:08  0  1430

На районіПротестувальники у Семенівці залишаться без ремонту дороги

Місяць тому мешканці Семенівка та Григорівка вийшли на акцію протесту та заблокували рух вантажівок на ділянці дороги О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань. Протестувальники вимагали проведення ремонту даної дороги, яку розбили вантажівки задіяні в ремонтних роботах на запорізьких трасах.

 

ДП «Місцеві дороги Запорізької області», на балансі якого значиться дана дорога надіслало відповідь на запит редакції “Районки” щодо можливості проведення ремонту на даній ділянці траси:

 

“Обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань у Пологівському районі має протяжність 22,5 км.


Здебільшого вона доведена до аварійного стану в результаті перевезення по ній щебеневої продукції та асфальтобетону з Новополтавського гранітного кар’єру перевантаженим великоваговим транспортом. “

 

За висновками фахівців ДП «Місцеві дороги Запорізької області» покриття дороги знаходиться в аварійному стані і потребує поточного середнього ремонту, а на окремих ділянках - капітального ремонту, із ремонтом основи дорожнього одягу. Але до переліку об’єктів будівництва 2020 року дана дорога не увійшла!

 

Черговість та пріоритетність проведення ремонтів та утримання місцевої мережі доріг Запорізької області визначається за пропозиціями райдержадміністрацій. При обранні автошляхів для ремонту, перевага надається ділянкам доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я. І після погодження депутатів Запорізької обласної ради та Держагенства автомобільних доріг України, виділяється фінансування і проводяться тендери з обрання підрядників, - пояснюють у ДП “Місцеві дороги” та зазначають, що виконання робіт з ямкового ремонту та приведення автошляху О081983 у поїзний стан також можливе за умови співфінансування з районного бюджету та бюджету ОТГ.

 

На сьогодні, залишається один варіант збереження проблемної автодороги - організувати проведення заходів з недопущення перевищення навантажень на зазначеній автодорозі, наголошують на дорожньому підприємстві.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
12
Сміх
27
Жах
49
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)