Залізнична лікарня – символ самоусвідомлення суспільства Есть фото

12 Жовтня в 17:50  0  1004

АктуальноЗалізнична лікарня – символ самоусвідомлення суспільства

Про те, що залізничники будуть відстоювати «свою» лікарню, говорилося неодноразово, як і про те, що для досягнення своїх цілей вони використовуватимуть усі доступні їм методи.

 

Про наміри організувати акцію протесту, яку самі учасники назвали мітингом, профспілка залізничників також попередила завчасно. Тож і не дивно, що до будівлі Райдержадміністрації підготовленими прийшли і мітингуючі, і можновладці.

 

Як все відбувалося ви могли спостерігати наживо: на порталі Районки та у Фейсбуці на сторінці газети - в прямому ефірі транслювалися гасла, меседжі як для народу, так і для влади. Були обов’язкові «ганьба!», оплески, та гуління – для кожного «доповідача» своя і віддача.

 

Але… якось, знаєте, все відбувалось на камеру – для тих, хто донесе основний посил далі – у море інформаційного потоку. Тому і почули ті, хто був покликаний почути – ті, хто мали мікрофони та камери, саме перед ними і «сіяли бісером», розуміючи, як і в біблійному варіанті, безглуздість прямого призначення: люди, заради яких рятують лікарню, не почули і 50 відсотків сказаного.

 

Тому і розділився мітинг на кілька «островів свободи» - де вільно, без медових обіцянок і тиканням «самі винуваті» люди говорили про наболіле…

 

Про те, що керівництво лікарні вже змирилося з ситуацією і вже підписана «мирова» з ЦПМСД, в якій для потрібних людей вже «виторгуване» тепле місце.

 

Про те, що «жидушників», яких і так не сприймають за людей в центральній лікарні, зовсім залишать без медичної допомоги.

 

Про те, що в ВІП-палатах такої «збиткової» і «не сучасної» лікарні лежать головні люди міста.

 

Про те, що всі приміщення залізничної лікарні вже поділені між собою державними та приватними установами.

 

Про те, що «швидка» відмовлятиметься від виїзду до залізничників, які не підписали угоду з ЦПМСД.

 

Про те, що всі медичні реформи робляться тільки задля того, щоб зменшилась кількість людей…

 

І головна теза всіх розмов, не дивлячись на щирість слів з протилежної сторони, це важка, впевнена недовіра до влади.

 

Тому і конструктивні пропозиції, і справедливі зауваження щодо керування лікарнею, несвоєчасного реагування на вимоги медичної реформи залізничних лікарів залишилися мітингуючими не почутими.

 

«Чим серце заспокоїться?» на це питання наразі ніхто прямої відповіді не дає, хоча кожний для себе вже знає відповідь.

 

Залишається сподіватися, що сьогоднішня акція може переламати намічений маршрут ліквідації установи: бо якщо воля суспільства для влади нічого не варта, то не тільки на залізничній лікарні, але й на всій країні можна ставити хрест.

 

Але певний прогрес все ж є, і його не варто скидати з важелів – люди готові відстоювати своє: думку, життя, лікарню.


 

Автор: Марина АНДРУСИШЕНА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 2

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Тарас Кот   alt 14.10.2018 14:39
Я так і не почув конструктивних пропозицій від протестуючих.
Чого вони хотіли? Щоб залишили дві повноцінні лікарні на шиї у малюсінького району? Чи щоб їм влада виділила двох сімейних лікарів для продовження свого існування? А де ж їхні власні лікарі, як вони стверджували,що без їх район загнеться !? Чи безпосереднє керівництво зал.лікарнею не хотіло свого звільнення через під'єднання до ЦРБ ? Чи медичні працівники зал.лікарнею боялися за свою долю? Так там і так до 90% пенсіонерів, які благополучно вийдуть на заслужений відпочинок.
 2  Тарас Кот   alt 20.10.2018 21:03
Прочитав свіжий випуск 17.10.18 і був приголомшений.
Всю акцію освітили як банальну піар-акцію "Вона прийде, порядок наведе". Що в принципі не далеко від істини. Там дійсно прибув партійний десант цієї політсили, та і гасла лунали типові. Не виключено, що і все це дійство було ними організовано.
Тому цілком зрозуміло, чому одні не могли висловити чітких вимог, а інші не захотіли слухати цю виставу "одного актора".
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)