Опитування: Чим пологівці керуються при виборі хліба Есть фото

23 Квітня 2018 12:01  0  1583

Маю думкуОпитування: Чим пологівці керуються при виборі хліба

Щодня ми купуємо хліб і щодня нас цікавить питання, як обрати якісну здобу. Отже, за якими критеріями обирати натуральний хліб та який сорт хліба для людини є корисним. Про це “Районка” запитала у пологівців.

 

 

Людмила, перукарка
Особисто я завжди обираю смачний хліб. Перевагу надаю білому збитому та великоваговому хлібові, бо пухкий швидко з'їдається і не є корисним. Купую переважно один сорт хліба, лише зрідка змінюю смакові звички.

 

 

Вікторія, продавчиня
Купую звичайний білий різаний хліб виробництва сусіднього району. Якістю задоволена. При покупці звертаю увагу на свіжість, а саме натискаю на буханець. З виробником хліба також давно визначилась і не змінюю.

 

 

Ольга, пенсіонерка

Полюбляю м'який чорний хліб. Його купую свіженьким зранку в маркеті, жодного разу не натрапляла на черствий або неякісний. За кольором та неповторним ароматом впевнююсь у свіжості товару.

 

 

Раїса, пенсіонерка

Купую хліб переважно місцевого виробництва. Перевагу надаю білому свіжоспеченому, ще теплому та пухкому хлібові. Такий вид хліба швидко черствіє, тому коли він свіжий це одразу ж видно.

 

 

Олексій, пенсіонер
Мій улюблений - хліб з висівками та житній. Обираючи хліб, на ціну не дивлюся, а запитую у продавця - свіжий чи ні. Купую переважно в одному й тому ж місці, проте споживати люблю вчорашній. Для мене він і смачніший, і корисніший. При бажанні хліб можу спекти й сам.

 

 

Олександр, пенсіонер
Обираю засмажений запашний хліб. За ароматом можна дізнатись про його якість та свіжість. В моїй родині люблять білий хліб, а я віддаю перевагу сірому, подовому. Про те, що хліб черствий, завжди попереджають продавці, та на дотик це можна відчути й самому.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)