Як спрацювала місцева прокуратура у першому кварталі

15 Квітня в 13:42  0  437

На районіЯк спрацювала місцева прокуратура у першому кварталі

Протягом І кварталу 2020 року за належного процесуального керівництва Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури СВ Пологівським ВП ГУНП в Запорізькій області завершено досудове розслідування та скеровано до суду 2 обвинувальні акти за фактом вчинення корупційних кримінальних правопорушень, з яких 1 у тому числі за фактом вчинення злочину в бюджетній системі, зокрема:

 

- 30.01.2020 року до суду скеровано обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у кримінальному провадженні за обвинуваченням З у наданні неправомірної вигоди працівниками Пологівського відділу поліції, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України.

 

- 03.03.2020 року до Пологівського районного суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинувачення Ф у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.366 ч.4 чт.191 КК України. Вказана особа обвинувачується в тому, що будучи директором одного з товарист, тобто будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з іншими особами заволоділа бюджетними коштами у великому розмірі (260,8 тис.грн) під час капітального ремонту дитячого навчального закладу.

 

Упродовж 3 місяців 2020 року Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури в порядку господарського судочинства пред’явлено 1 позов про витребування земельних ділянок площею 31 га із чужого володіння на загальну суму понад 70 млн.грн.

 

Також, пред’явлено 1 позов в порядку цивільного судочинства про визнання незаконним та скасування наказу, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та зобов’язання повернути земельну ділянку площею 2 га на суму понад 4 млн.грн.

 

За результатами перевірок додержання вимог законодавства при прийманні, реєстрації, розгляді і вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення Пологівським ВП ГУНП в області упродовж 2020 року виявлено та внесено до ЄРДР відомості про 10 кримінальних правопорушень, укритих від обліку Пологівським відділом поліції, що на 30% більше ніж за аналогічний період 209 року.

 

Прокурорами Пологівського відділу скасовано 25 незаконних постанов слідчих про закриття кримінального провадження.

 

У кримінальних провадженнях процесуальними керівниками надано 186 письмових вказівок.

 

Станом на 14.04.2020 року за участі прокурорів Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури винесено 24 вироки, з яких 4 – на підставі угоди, 3 кримінальних провадження закрито у зв’язку із відмовою потерпілого від підтримання приватного обвинувачення.

 

В ході здійснення нагляду за додержанням законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях відділом прокуратури внесено 6 документів реагування: 2 вказівки щодо неналежного додержання вимог законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян у Пологівському PB з питань пробації щодо виконання адміністративних стягнень у вигляді суспільно-корисних робіт на ім’я голів сільських рад, 1 вказівка при перевірці порядку виконання кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі у Пологівському РВ з питань пробації щодо неповнолітніх, 1 вказівка щодо стану додержання вимог законодавства при виконанні додаткового покарання у виді конфіскації майна, 1 вказівка щодо стану додержання вимог законодавства Пологівським ВП ГУНП в області при виконанні покарань у виді позбавлення волі та арешту, 1 вказівка вказівки щодо стану додержання вимог законодавства Пологівським ВП ГУНП в області при конвоюванні осіб, взятих під варту, та засуджених.

 

Протягом минулого періоду 2020 року Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури виявлено 3 факти вчинення корупційний адміністративних правопорушень. За вказаними фактами матеріали скеровано до прокуратури області для вирішення питання про їх скерування до ДСР ГУНП в Запорізькій області для складання протоколів.

 

Упродовж першого кварталу 2020 року до Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури надійшло 16 звернень за результатами розгляду яких: 10звернень направлено до інших відомств для вирішення; вирішено по суті 6 звернень. Розглянуто 5 звернення з питань досудового розслідування. Працівниками Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури прийнято 7 громадян.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)