Чим займалися працівники прокуратури у 2019 році

24 Січня в 16:32  0  823

На районіЧим займалися працівники прокуратури у 2019 році

З метою інформування суспільства щодо діяльності Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури в 2019 році повідомляю, що місцевою прокуратурою у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про прокуратуру» вжито комплекс заходів, які в цілому сприяли підвищенню ефективності діяльності, зміцненню законності, належному виконанню покладених на органи прокуратури функцій та завдань.

 

Завдяки вжитим організаційним та координаційним заходам у 2019 році вдалося зупинити ріст злочинності, який спостерігався останні роки на підвідомчій прокуратурі території.

 

В ході здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням криімнальних проваджень, які розслідуються Пологівським відділом поліції, процесуальними керівниками слідчим надано 514 письмових вказівок в порядку ст.36 КПК України

 

Крім того, Токмацькою місцевою прокуратурою виявлялися факти укриття кримінальних проваджень. Зокрема, в 2019 році виявлено 27 таких фактів, що на 21 більше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

 

Упродовж 2019 року за результатами перевірки744 закритих кримінальних проваджень, прокурорами скасовано 97 рішень слідчих щодо їх закриття.

 

Крім того, в минулому році на адресу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області скеровано 16 листів щодо неналежного досудового розслідування кримінальних проваджень.

 

Прокурорами Пологівського відділу Токмацької прокуратури упродовж 2019 року до суду з обвинувальними актами скеровано 186 кримінальних проваджень, 1 клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру та 1 клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

 

Завдяки злагодженій роботі прокурорів Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури в 4 рази вдалось підвищити рівень відшкодування завданих злочинами збитків – з 15,% в 2018 році до 67,4 % в 2019.

 

У 2019 році судами за участі прокурорів Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури розглянуто 24 клопотання про застосування запобіжних заходів відносно підозрюваних осіб. Не погоджуючись з обраними запобіжними заходами прокурорами в апеляційному порядку оскаржено 4 судових рішення про відмову в обранні запобіжних заходів. За результатами розгляду 2 апеляційні скарги прокурора задоволено

 

За результатом здійснення діяльності із забезпечення публічного обвинувачення в суді, в минулому році Пологівським районним судом винесено 175 вироків відносно 179 осіб, що на 17% більше порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

 

Упродовж 2019 року, як і в 2018 році факти відмови від обвинувачення прокурорами не допускалися.

 

В ході здійснення нагляду за додержанням законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях відділом прокуратури внесено 13 документів прокурорського реагування, які уповноваженими органами розглянуто та задоволено.

 

Упродовж минулого року Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури в порядку господарського судочинства пред’явлено 2 позови щодо витребування земельних ділянок площею 77 га із чужого незаконного володіння на загальну суму понад 60 млн. грн. та 1 позов про стягнення шкоди, завданої установі у зв’язку із оплатою працівникові часу вимушеного прогулу на суму 27398 грн. Вказані позови судами першої інстанції задоволено у повному обсязі.

 

Забезпечено виконання судових рішень за позовами прокурора на суму 599 тис.грн., державі повернуто 22,6 га земель.

 

Протягом 2019 року внесено 3 подання в порядку ст. 65 Закону України “Про запобігання корупції”, які розглянуто та задоволено, за результатами розгляду вказаних документів реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 посадові особи.

 

Окрім того, протягом 2019 року Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури до Управління захисту економіки в Запорізькій області скеровано 5 матеріалів за встановленими фактами вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. За результатами розгляду яких, відповідним органом складено адміністративні протоколи, пов’язані з корупцією, які на теперішній час розглянуто.

 

Упродовж 2019 року працівниками Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури розглянуто 90 звернень громадян. Що на 5 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, за результатами розгляду яких: 43 звернення скеровано до інших відомств для вирішення, надано роз’яснення в 47 зверненнях, задоволено 5 звернень на рішення слідчих при здійсненні досудового розслідування кримінальних проваджень. Прокурорами здійснено особистий прийом 36 громадян.

 

Такий стан справ, перш за все, свідчить про налагодження зв'язку з громадськістю, забезпечення прав громадян на прийомі прокурорами, де чують кожного та переймаються проблемами людей.

 

Органами прокуратури України, у тому числі з використанням координаційних повноважень, і надалі будуть вживатись заходи до забезпечення законності і правопорядку на піднаглядній території, досягнення завдань кримінального провадження, захисту прав і свобод людини та інтересів держави.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
4
Сміх
6
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)