Продовжити життя можна на третину

12 Липня в 09:39  0  507

Здоров'яПродовжити життя можна на третину

Вчені створили ліки для видалення з організму старих клітин

 

Біологи з Національного інституту старіння США в Бетесді створили препарат, здатний видаляти старі клітини з організму і продовжувати життя на третину. Про це йдеться в статті, опублікованій в науковому журналі Nature Medicine.

 

Вчені вважають, що старіння організму пов’язане зі старінням клітин тіла. На відміну від стовбурових клітин, які можуть ділитися і оновлюватися нескінченну кількість разів, клітини тіла вступають в фазу старіння після 40-50 циклів. Біологи вважають, що така поведінка клітин зумовлена природним захистом організму від раку – поділ припиняється в той час, як мутація досягає критичної позначки і ризикує перейти в розряд злоякісної.

 

З плином часу кількість старих клітин в організмі накопичується і призводить до фізіологічних змін в організмі – слабкості м’язів, наеластічності шкіри, хронічних захворювань і інших ознак старості.

 

Група дослідників під керівництвом Джеймса Кіркленда провела експеримент з омолодження клітин на гризунах. Спочатку біологи ввели в організм миші старі клітини, а потім зробили їй укол з суміші дасатинібу (використовується для лікування лейкемії) і кверцетину (надає гіркий смак цибулі). В результаті миші прожили на 36% більше часу, ніж їхні родичі, які не отримали дозу ліків.

 

Вчені мають намір провести додаткові досліди, щоб визначити, чи безпечним є поєднання речовин для організму людини.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)