Кабмін скасував пробне ЗНО

13 Червня в 10:44  0  699

ОсвітаКабмін скасував пробне ЗНО

Кабінет міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня, підтверджує інформацію популярний тематичний ресурс в українському Інтернеті, присвячений освіті в Україні Освіта.ua

 

- Було скасовано проведення пробного ЗНО, яке передбачалося 15 червня цього року, - повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу в суботу, 13 червня 2020 року.

 

Про те, що Уряд заборонив відкривати кінотеатри та проводити пробне ЗНО, а також змінив правила перетину кордону, йдеться в ранковому звіті міністра на офіційному сайті.

 

Вони передбачають, що в підпункті 4 пункту 3 постанови, що забороняє відвідування закладів освіти її здобувачами, окрім ряду випадків, вилучено слово "пробному".

 

Тобто тепер на час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі "у зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів "КРОК", а також здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, у тому числі тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)