Сьогодні розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО

3 Січня в 09:03  0  880

ОсвітаСьогодні розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

 

З третього січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

 

«Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти», – йдеться у повідомленні.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.

 

Зазначається, що у день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

 

Нагадаємо, в грудні набув чинності наказ МОН про умови прийому до закладів вищої освіти у 2020 році. Поріг для вступу на бюджетні місця у виші становитиме щонайменше 125 балів, абітурієнти зможуть подати по 5 заяв на будь-які спеціальності.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)