Які проблеми Пологівського району є нагальними?

18 Березня в 09:50  0  338

На районіЯкі проблеми Пологівського району є нагальними?

Звітуючи перед громадськістю про роботу Пологівскої районної державної адміністрації за 2016 рік, голова РДА Артур Крупський наголосив на нагальних проблемах району, які потребують постійної уваги з боку влади.

 

Звісно в першу чергу це стан доріг на території району. Автомобільні дороги, мости та інженерні споруди на них перебувають у незадовільному транспортно-експлуатаційному стані. Основною причиною виникнення проблеми є низький рівень фінансування дорожніх робіт.


Звертає на себе увагу і забезпечення компенсаційних виплат за пільгове перевезення та за надання послуг телефонного зв'язку пільговим категоріям населення. Дані пільги повинні були фінансуватися за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. Проте у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» відповідні видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не були передбачені.


- У цьому році дана проблема залишається попри те, що до діючого законодавства внесені зміни та визначена можливість фінансування з місцевих бюджетів видатків на надання пільг з послуг зв'язку, деяких інших передбачених законодавством пільг, здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Саме тому єдиним шляхом вирішення питання надання пільг є прийняття рішення органами місцевого самоврядування про надання пільг за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів, - зазначив Артур Крупський.

 

Важливими питаннями є впровадження на районному рівні реформи у галузі охорони здоров'я. Існує необхідність створення та забезпечення функціонування пункту невідкладної медичної допомоги, придбання автомобілів, медичного інструментарію, медикаментів. А у разі створення госпітального округу - ще й забезпечення належного утримання лікарні інтенсивної терапії.

 

За словами голови РДА, найважливіші проблеми життєзабезпечення району є будівництво полігону твердих побутових відходів з сортувальним комплексом, здійснення газифікації населених пунктів (будівництво підвідного газопроводу до с. Новоселівка, с. Шевченка; відсутність коштів для здійснення газифікації с. Вербове; реконструкція котельні Вербівської ЗОШ з переходом на газ; будівництво підвідного газопроводу високого тиску другої категорії до с. Кінські Роздори; будівництво газопроводу середнього тиску до котельні по вул. І. Чеберка в м. Пологи).


Проблемним є і питання проведення капітального ремонту та реконструкції системи водопостачання с. Воскресенка, водопроводу по вул. Єдності від вул. ім. Героя України Сацького до буд. № 30 по вул. Єдності в м. Пологи. Потребує реконструкції водовід від вул. Толстого, від вул. І. Крилова до вул. Грибоєдова в м. Пологи, реконструкція водоводу с. Решетилівське, с. Чумацьке.


На капітальний ремонт очікують: водопровід по вул. Лісовій від СОВ -1 до вул. Дружби м.Пологи, водопровід в центральній частині с. Тарасівка, водомережа по селу Басань.


До найважливіших проблем життєзабезпечення району Артур Крупський відніс і капітальний ремонт сільського центру культури і мистецтва в с. Тарасівка, здійснення реконструкції дитячого садка в с. Пологи та проведення реконструкції вуличного освітлення сіл Басань та Ожерельне.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

evrostil_neww.jpg

Тисни сюди

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)