Насіння чого “пробило на хі-хі” журналіста “Районки”. Дізнайтеся першими

12 Квітня в 16:48  0  1474

На районіНасіння чого “пробило на хі-хі” журналіста “Районки”. Дізнайтеся першими

Деякі товари протягом довгого часу мають стабільний попит. Маркетологи про такий феномен говорять - вдало поєднані якість та назва товару.

 

Саме таким попитом серед пологівців користується насіння овочів. Як вдалося вияснити, популярними сортами помідорів серед пологівців є ”Волгоградський”, “Санька”, “Волове серце”, “Черрі”. Серед насіння огірків - “Ніжинський” та “Бригадний”.

 

На думку маркетологів з такими назвами багато не вторгуєш, тому вони вдалися до такого собі піар-ходу. В якості реклами на упаковках із вказаним товаром почали з'являтись чудернацькі назви овочів.

 

Тож сьогодні на прилавках пологівських магазинів можна знайти насіння з назвами “Перець Колобок”, “Вінні - Пух”. Помідори: “Потрібний розмір”, “Біла зебра”, “Чіо - чіо сан”. Деякі види огірків мають назви “Анулька”, “Сусіду на заздрість”. Чи смачні плоди у цих овочів - невідомо, проте оригінальні назви вже спонукають до покупки.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)