Про що головний прокурор району звітувала перед депутатами райради

18 Червня в 15:20  0  728

На районіПро що головний прокурор району звітувала перед депутатами райради

Сьогодні, 18 червня, під час проведення сесії Пологівської районної ради перед депутатами звітувала керівник Токмацької місцевої прокуратури, до складу якої входить і наш Пологівський відділ прокуратури Наталя Бондаренко. Вона розповіла як працювала прокуратура Пологівського району протягом останніх п'яти місяців 2020 року.


Одразу прокурор зазначила, що рівень злочинності на Пологівщині за даний період у порівнянні з минулим роком зменшився. Удвічі зменшилась кількість тяжких злочинів, оминули нас грабежі та розбої.


Кількість злочинів пов'язаних з обігом наркотиків також зменшились, але зі збутом наркотиків - залишилась на тому ж місці.


Прокурор довела до відома депутатів про введення в дію “Інституту проступків” з 1 липня. Відповідно до якого легкі та середньої тяжкості злочини будуть розслідуватися органами дізнання. Завдяки чому навантаженість слідчих суттєво зменшиться, скоротяться і терміни розслідування справ.


Успішно розслідуються на Пологівщині тяжкі і середньо тяжкі корупційні порушення. Дві корупційні справи в районі вже розкрито, ще 12 таких - в процесі розслідування.


Продовжуються здійснюватися злочини дітьми, віком 14 - 18 років та проти дітей, зазначила Наталя Бондаренко. Протягом 2020 року вже п'ять обвинувальних актів з цього приводу направлено прокуратурою до суду. Злочини, вчинені дорослими проти дітей набирають негативної тенденції у районі, - зазначила прокурор.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
7
Сміх
16
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)