Спортсмени СК «Славія» продовжують завойовувати призові місця на чемпіонатах Есть фото

17 Травня в 13:32  0  1275

Знай нашихСпортсмени СК «Славія» продовжують  завойовувати призові місця на чемпіонатах

Тренер СК «СЛАВІЯ» Сергій Грімов порадував новиною про нові перемоги своїх юних вихованців. Минулого тижня, 12-14 травня, у Харкові відбувся офіційний Чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства, розділ бойове двоборство (стрільба та всестильовий бій). У Чемпіонаті взяли участь представники 20 областей України. У збірну команду Запорізької області увійшли 22 спортсмени СК «СЛАВІЯ». Вони змагались у своїх вікових та вагових категоріях. Бійці виступали в різних версіях всестильового бою: Б-1 легкий контакт (заборонені нокдауни та нокаути), Б-2 дозований контакт (дозволено 2 нокдауни), Б-3 повний контакт ( дозволені нокдауни і нокаути).


Отже, в результаті місця розподілилися таким чином:


I місце - Андрій Пода, Андрій Чумаченко (два перших місця в двох версіях), Іван Поліно, Дарія Прохватило, Георгій Орловський, Кошовий Данило (3 перших місця в трьох версіях), Ілля Кириченко, Матвій Абатуров, Іван Кикош (два перших місця в двох версіях);


II місце - Євген Силенко, Назар Кириченко, Матвій Абатуров, Дарія Прохватило, Костянтин Бублєй, Антон Лемешко;


III місце - Єгор Хлистун, Владислава Гора, Назар Кириченко, Андрій Тіщенко, Іван Поліно.


Як зазначив Сергій Грімов, Чемпіонат України був дуже напружений. Юні «славісти» пройшли попередню підготовку, багато відбіркових змагань, кожен спортсмен мав свій план на бій – і це все сприяло перемозі! Харків дізнався про міць і майстерність наших юних спортсменів!


Переможці Чемпіонату України будуть представляти збірну України на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства.


Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових великих перемог!

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)