Привіт з минулого: знайди себе на фото Есть фото

23 Листопада 2017 16:58  0  3503

Привіт з минулогоПривіт з минулого: знайди себе на фото

Газета розпочинає цикл публікацій з минулого.

 

До вашої уваги будуть представлені фоторепортажі, на яких ви зможете знайти себе, своїх друзів чи знайомих. Згадуємо разом якими були ми та події навколо нас

 

Розпочинає нашу рубрику мозковий штурм у Пологах

 

Рівно 10 років тому у Пологах пройшла популярна того часу гра «Брейн-ринг». Організатором змагань виступив центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Тематикою змагання, яке зібрало юнаків та дівчат у приміщенні клубу залізничників ЗО листопада, була проблема тютюнопіаління, алкоголізму. наркоманії та нерозбірливих сексуальних стосунків, що стають причиною враження ВІЛ-інфекцією та призводять до СНІДу.

 

Тоді в щойно оновленому залі залізничного клубу зібралися команди волонтерів Куйбишевського та Оріхівського ЦСССДМ, Пологівських ЗОШ №1, №3, №4 та професійного ліцею. Серед членів журі був присутній і лікар-епідеміолог Пологівської ЦРЛ Леонід Щербьонок. Вела гру спеціаліст центру молоді Наталія Олексієнко.

 

У фіналі гри команда ЗОШ №4 зайняла Ш місце, програвши Пологівському професійному ліцею з рахунком 0:3.

 

Почесне ІІ місце в інтелектуальному змаганні виборола команда волонтерів Куибишевського ЦСССДМ, поступившись нашим ліцеїстам з рахунком 2:3.

 

Перемога, а також грамоти та годинники у подарунок дісталися команді Пологівського професійного ліцею. Жодна з команд не залишилась без подарунків: ЗОШ №4 презентували термоси, куйбишанам - картини, інші учасники брейн-рингу отримати гарні підставки під фото та грамоти за активну участь у грі. Наставникам кожної з команд урочисто вручили фотоальбоми.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)