ПриватБанк закликає пологівців до самообслуговування Есть фото

24 Листопада 2014 17:23  0  4118

Запитай у "РАЙОНКИ"ПриватБанк закликає пологівців до самообслуговування

Днями до редакції газети «Районка» надійшов лист від читачки про наболіле

 

«Уже 10 днів в усіх банкоматах ПриватБанку немає грошей. У самому ПриватБанку черги до каси кілометрові. Працюючій людині отримати гроші просто нереально. Коли з'являться гроші у банкоматах?» - пише пологівчанка Тетяна Чуб.

 

Наcтупного дня кореспонденти Газети вирішили перевірити, чи й справді у банкоматах Пологівщини немає коштів. Проте, виявилось, гроші банкомати видавали і у касах теж можна було їх отримати.

 

 

- Тимчасові збої з інкасацією банкоматів могли бути, але не впродовж 10 днів, - зазначає керуюча Пологівським відділенням південно-східного РУ ПАТ КБ «ПриватБанк» Лариса Цибулько. – Це, пов’язано із технічною роботою з обслуговування охороною місцевих банкоматів.

 

Банкомат на м-ні Пологи-5 теж не працював кілька днів. Тут свою зарплатню отримували працівники ОО «Дніпрокераміка», які не могли отримати кошти. З цього приводу Лариса Цибулько відповіла:

 

- Це пов’язано з тим, що дане відділення знаходилося раніше під охороною Оріхівського району, а, у зв’язку із заміною охорони та встановленням іншої сигналізації, на деякий час робота вказаного банкомату була припинена. До того ж, на території мікрорайону було відключено електропостачання, тому банкомат і не працював.

 

 

Щоб уникнути черг біля банкоматів та кас, за словами Лариси Олексіївни, клієнтам слід, за можливості, переходити на «самообслуговування» щодо банківських операцій - через функції платіжної системи «Приват24». Адже черги були, є і будуть.

 

- В Україні по усіх відділеннях ПриватБанку працює одна каса, у нас поки що дві, - зазначає Лариса Олексіївна.

 

 

Тож, цілком можливо, що найближчим часом черги під пологівськими банкоматами та у касі зростуть.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)