Новорічне привітання для воїнів

30 Грудня в 15:01  0  810

Знай нашихНоворічне привітання для воїнів

Рік тому була започаткована дружба пологівців з 79-ою аеромобільною бригадою. Вони – герої сьогодення, мужні, відважні лицарі ХХІ-го сторіччя. Знайомство з ними, спілкування маємо за честь.

 

За ініціативою райдержадміністрації, організації відділу молоді і спорту напередодні Нового Року зі святковою концертною програмою, казковими персонажами пологівці прибули на пункт дислокації військових. Нам вдалось привітати 2 структурних підрозділи 79-ої аеромобільної бригади, розташовані в різних населених пунктах.

 

Співали і танцювали наші чарівні дівчата Наталія Самойлик, Ліна Купріна, Вікторія Гавриленко. Вручали дитячі малюнки, листівки, сніжинки, наші маленькі волонтери Устименко Юрій та Самойлик Антон. Снігуронька та Дід Мороз (Наталія та Ярослав Плетінь) кожному гостю концерту подарували цукерки та мандарини. Такого гарячого танцю від казкових героїв ніхто і не очікував. Снігуронька влаштувала флеш-моб. Разом з нею танцювали і військові, і дітки місцевої школи. До речі, для нас, організаторів заходу, було дуже приємно, що на святі, яке проводилось в стінах місцевої затишної школи було багато дітей та їх батьків. Дякуємо за зацікавленість, підтримку та оплески.

 

Вела захід заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень. Години спілкування швидко проминули, але ми знайшли нових друзів, наших надійних захисників.

 

Наш земляк Дмитро Шестак отримав замовлений нам 300 м кабель. Замовлення Дмитра було виконано за добу.

 

Діти Пологівського центру соціальної адаптації передали на фронт гарний плакат та зроблений з цукерок різдвяний вінок.

 

Учні загальноосвітніх навчальних закладів надали домашню консервацію, чай, цукор, каву, Сідельник Федір Васильович – овочі, картоплю, Тріщук Василь Іванович – подарував 25 кг мандарин, ковбасні вироби, цигарки, будівельні матеріали та забезпечив автоперевезення.

 

Окремі слова вдячності Клименку Олександру Миколайовичу, Черненко Валентині Анатоліївні за сприяння, Півню Анатолію Анатолійовичу та Устименку Юрію Івановичу за фінансову підтримку, районній благодійній організації «Любов ближнього» за надану музичну апаратуру.

 

Рік тому запорізький військовий, майстер спорту, тренер, а нині керівник підрозділу десантників Олександр Володимирович з позивним «Сват» залишив нам автограф та побажання на «прапорі перемоги», який ми з гордістю презентуємо на всіх молодіжних заходах в районі. А сьогодні, він ще раз запросив нас, пологівців, до своїх хлопців, бо ми щирі, відверті, позитивні та патріотичні.

 

З новим Роком вас, воїни 79-ої аеромобільної бригади. Ми віримо в нашу спільну перемогу. Разом ми сила!

 

 

 

Ангеліна Устименко

Головний спеціаліст відділу
молоді та спорту райдержадміністрації 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)