Депутати міської ради прийняли важливі рішення по податкам

12 Липня в 16:43  0  1339

Події містаДепутати міської ради прийняли  важливі рішення по податкам

Цього тижня відбулася тридцята сесія Пологівської міської ради, під час якої депутати розглянули та шляхом поіменного голосування вирішили низку важливих питань. Обранці внесли зміни в ряд бюджетних програм, затвердили ставки податків, врегулювали земельні та комунальні питання. На спільному засіданні комісій депутати обговорили лист Львівського міського голови Садового щодо можливості розміщення львівського сміття на Пологівському полігоні ТПВ.

 

Депутати розглянули та встановили на території міста Пологи ставки єдиного податку на 2018 рік. Так, для першої групи платників єдиного податку, незалежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць затверджено 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Для другої групи платників єдиного податку встановили - 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

 

Встановлений на території міста Пологи на 2018 рік податок і на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.


Так, для квартири/квартир незалежно від їх кількості, площа яких перевищує 60 кв. метрів у розмірі 0,1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня цього року, за 1 кв. метр бази оподаткування.


Для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості, площа яких перевищує 120 кв. метрів у розмірі 0,1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня цього року, за 1 кв. метр бази оподаткування.


Для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - площа яких перевищує 180 кв. метрів у розмірі 0,1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня цього року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

 

Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості (квартири, житлові будинки та інші типи житла), що перебувають у власності юридичних осіб, становить 1,5 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня цього року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

 

Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, становить 0,1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня цього року, за 1 кв. метр бази оподаткування.


Така ж ставка податку і для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб.

 

Ставка податку для об’єктів банківського обслуговування, автозаправочних станцій становить 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня цього року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

 

Дискусії у депутатів викликало питання щодо встановлення плати за землю на території Пологівської міської ради на 2018 рік. Однак, поки що народні обранці проголосували за такі рішення: за земельні ділянки сільгоспугідь для рілля, сіножаття та пасовищ встановили у розмірі 0,3% від їх нормативно грошової оцінки; для багаторічних насаджень у розмірі 0,3% від їх нормативно грошової оцінки.


За землі загального користування у розмірі 0,01% від їх нормативно грошової оцінки; за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, у розмірі 0,3% від їх нормативно грошової оцінки; за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім суб’єктів державної та комунальної форми власності) у розмірі 3,0% від їх нормативно грошової оцінки.


Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту місто Пологи, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюються у розмірі 5,0% від нормативно грошової оцінки одиниці площі ріллі по Запорізькій області.

 

Щодо питання до львівське сміття, депутати висловилися категорично проти, адже Пологівщина вже має досвід вивозу несанкціонованого львівського сміття.

 

Нагадаймо, що в лютому на території колишніх силосних ям, де розташувався місцевий гусятник (неподалік «Полетехніка-Сервіс») виявили тони сміття, які завезли та висипали невідомі вантажівки. Серед сміття знайдено платіжні листівки «Укрпошта» з адресою отримувача (місто Львів), а також ще купа зошитів львівських школярів, десятки чеків з львівських магазинів, поштова кореспонденція, блокноти львів’ян і навіть заява на ім’я начальника львівської поліції. Територія, на яку скинули несанкціоноване сміття становить 9 соток. Тому відмова депутатів міської ради львівському міському голові у тимчасовому захороненні частини твердих побутових відходів на території Пологівської міської ради, була досить обґрунтованою та логічною.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)