Де можна обрати домашнього улюбленця?

14 Березня в 15:06  0  1251

У регіоніДе можна обрати домашнього улюбленця?

Ви довго мріяли про домашнього улюбленця та нарешті прийняли відповідальне рішення взяти нового члена родини. Де його можна обрати?

 

Можуть бути варіанти: придбати на найближчому ринку, придбати в розпліднику у заводчика, або ж прихистити з притулку.

 

Тварина з притулку нічим не гірше за куплену. Вона така ж жива, чутлива, зі своїм унікальним характером та вподобаннями. Вона не вимагає великих внесків, але як і будь-якій іншій тварині, їй знадобиться адаптація в новій родині, консультація ветеринара і навчання.

 

Щоб обрати улюбленця, вам не треба їздити до кожного притулку і з усіма знайомитися особисто. Ми склали перелік ресурсів, на яких можна підібрати домашнього улюбленця. Обираєте за фото та описом, домовляєшся про зустріч з притулком (організацією) і тільки тоді їдете знайомитися з вашим майбутнім улюбленцем.

 

Спеціализованний сайт gladpet.org

 

Обрати собі улюбленця можна на сайті gladpet.org. Впродовж двох років за допомогою сервісу знайшли домівки понад 1400 безпритульних кішок і собак.

 

Gladpet.org — всеукраїнський ресурс, де притулки і приватні особи можуть безкоштовно розмістити інформацію про тварину: його фотографію, характер, контактні дані його куратора.

 

Для тих, хто не готовий чи не може забрати тваринку додому, є можливість стати його опікуном — купувати корм, іграшки, необхідні речі, приїжджати до притулку та проводити з ним час.

 

Фейсбук-сторінки приватних притулків Запоріжжя

 

Приватний притулок «Кошкин дом»
Куратор притулку - дипломований лікар-терапевт. У притулку перебувають: 130 котів, 20 кошенят, 30 собак, 4 цуценя, 2 гайвороння, 3 галки, 10 голубів.Масово проводять стерилізації котів міста.

 

Приватний притулок «Шанс»
Притулок існує з 2010 року. Допомагають тваринам, перш за все безпритульним, які потребують лікування. Зараз у притулку постійно живуть близько 135 собак. 15 собак зазвичай знаходяться під кураторством притулку на лікуванні в стаціонарі ветеринарних клінік. Притулок також допомагає котам.

 

Офіційно зареєстрований притулок «Милосердие»
Мають свій центр, стерилізації тварин за собівартістю матеріалів. Лікують і прилаштовують безпритульних тварин. У притулку живуть як коти, так і собаки, i навіть єноти. У притулку є свої працівники, влаштовані офіційно, і свій ветеринар.

 

Громадська організація «Дай лапу, Друг»
Громадська організація допомагає тваринам-інвалідам, переважно собакам, але у них є коти і лисиця. Всього в притулку числиться близько 200 тварин. Серед них також є здорові тварини, яких їм підкинули, малюки.

 

Приватний притулок «Добрые ручки» в Кушугумі
Мета притулку - не просто створити хороші умови для тварин, які потрапили в біду і яких попсувало життя, а вилікувати їх, нагодувати і прилаштувати. Головне правило притулку: жодна тварина не вийде з притулку не стерилізованою.

 

 Громадська організація «Мелитопольское общество защиты животных «Надежда»

 

Основне завдання притулку - знайти безпритульним тваринам, які пройшли етап соціалізації в пункті перетримки, нових дбайливих господарів. Волонтери передають собак новим власникам тільки за договором, на кожну тварину в «Надії» заводять картку. Всі тварини в притулку проходять обстеження у ветеринара і стерилізовані.

 

Ці організації існують за рахунок власних коштів керівників і на благодійні пожертви людей.

 

Також є й інші онлайн-ресурси Запоріжжя, де розміщують інформацію про тварин, що шукають домівку.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)