Пологівці,чи вірите ви у прикмети?

11 Січня в 12:36  0  652

АсортіПологівці,чи вірите ви у прикмети?

Якщо звернутися до історії, то з давніх – давен люди вірили в надзвичайні сили. В результаті цих вірувань сформувались певні традиції, які згодом ,на протязі років, переросли в прикмети та забобони.

 

Моя подруга пані Тетяна – дуже забобонна жінка. Вона завжди слідкує за чистотою будинку, а особливо підвіконня, щоб, за її словами: гроші до хати заходили без перешкод. Також пані Тетяна уважно слідкує за віником в оселі, він має стояти перевернутим, бо саме в такому положенні повинен, за повір'ям, не впускати до будинку небажаного гостя. Не обділила господиня своєю увагою і ножа. Його вона завжди ховає після роботи до столу,щоб не сваритися…

 

Скільки ми не починали розмови на цю тему, стільки подруга й говорить, що все справджується, мовляв: бабуся вірила, матуся також…

 

Сьогодні населення всього світу поділяються на віруючих та невіруючих в прикмети людей. Стало цікаво чи вірять пологів ці у різні прикмети. Перевірити цей факт можна тільки провівши опитування. Цим ми й вирішили зайнялися і от про що довідалися:

 

Богдана(журналіст) вважає,що тому, чому немає логічного пояснення, не судилося збутися, тим паче, стверджує вона, що це взагалі суперечить Божому Слову. Людина отримує те, у що вірить.

 

 

Наталя (кухар) вірить в прикмети. І тому коли чорна кішка перебіжить їй дорогу, з острахом йде далі. 

 

 

«Я вірю в прикмети і часто чую, що вірять оточуючі, коли переходжу їм вулицю з пустим відром».

 

Світлана (спеціаліст центру первинної допомоги) вважає, що «в цьому таки щось є», бо коли засвербить ліва долоня, зазвичай зустрічає гостей. 

 

 

Для прикладу Ольга, вчитель, вже давно помітила:коли свербить права долоня – чекай на аванс або заробітну плату. 

 

 

А що ж на це скажуть чоловіки? Представник від старшокласників Максим в різного роду прикмети не вірить, але чув про них багато. 

 

 

А от державний службовець Владислав, як і всі водії, вірить в магію чорної кішки.

 

 

Отже всі ми різні за переконаннями. Хто вірить - поважатимемо його думку, хто не вірить – не будемо переконувати,тільки нагадаємо читачам – треба вірити у хороше, тоді навіть «погані» прикмети не зіпсують вам настрою.

 

Хочеться побажати від «Районки» тільки гарних новин та позитивних емоцій.

 

 

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)