Скористайтеся вашим правом на субсидію!

10 Листопада в 15:31  0  625

АктуальноСкористайтеся вашим правом на субсидію!

Опалювальний сезон 2016-2017 років на території Пологівського району вже розпочато,тому фахівці Управління соціального захисту населення у Пологівському районі вкотре пропонують мешканцям району скористатися правом на отримання субсидії.

 

Розмір субсидії розраховується згідно із формулою, але при цьому абсолютна більшість родин сплачуватиме за комунальні послуги не більше 15 %, а в багатьох випадках і менше!!! – від їх сукупного середньомісячного доходу.

 

Фахівці УСЗН ще раз надають головні моменти отримання субсидії.


ХТО МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ. Кожна родина чи окремо взята людина, чий невисокий рівень доходів не дає змого самотужки заплатити за комунальні послуги. А також ті люди, які орендують житло на підставі договору найму (оренди) житла. Субсидія розраховується виходячи із кількості зареєстрованих в будинку (квартирі) осіб і оформлюється на будь – кого з членів сім’ї.


ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ТА КУДА ЇХ ПОДАТИ. В управління соціального захисту населення або до уповноваженого представника сільської ради необхідно подати тільки заяву та декларацію. Жодних інших документів не потрібно! Заповнені заяву та декларацію можна надіслати поштою або особисто звернутися до управління соціального захисту населення.


ХТО ОТРИМАЄ СУБСИДІЮ АВТОМАТИЧНО, БЕЗ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ТА ДЕКРАЦІЇ. Домогосподарства, які отримували субсидію впродовж опалювального сезону2015-2016 років та ті, які вже одержують її зараз, жодних документів (заяв та декларацій) подавати не мають.


ВАЖЛИВО! Наявність заборгованості з оплати за житлово- комунальні послуги НЕ впливає на право отримати субсидії і НЕ є підставою у її відмові. Жодним чином на субсидію НЕ впливає також і наявність будь-якого майна, в тому числі квартири, машини, земельних паїв.


За інформацією звертайтеся за адресою управління соціального захисту населення: м. Пологи, вул. Єдності, 30, телефон для довідок: 2-28-89

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)