Спорт у Пологах не відпочиває: «Прайд» розширив свої межі Есть фото

2 Жовтня в 15:28  0  1389

СпортСпорт у Пологах не відпочиває: «Прайд» розширив свої межі

Спортивний запал наших спортсменів завжди був приводом для гордості, приємних новин та ефектних журналістських матеріалів. І цей спортивний репортаж теж не виняток.

 

Цієї осені спортивний клуб «Прайд» перетворився у спортивну спільноту. Знаний своїми досягненнями у самбо, клуб отримав пропозиції розширюватися і у інших напрямках.

 

«Починаючи з літа цього року ми запустили відразу 5 нових проектів. Така ідея прийшла не відразу, до неї ми йшли не один рік», — ділиться Володимир Донець, засновник та керівник «Прайду».

 

Спортивна спільнота «Прайд» тепер дає змогу розвиватися у таких сферах: боротьба самбо, бойове самбо, дзюдо, пауерліфтинг, кросфіт, гімнастика і футбол.

 

Напрямки працюють по всьому місту і за його межами, що дає можливість всім бажаючим вибирати той чи інший вид спорту.

 

Хто допомагає у розвитку спортивної спільноти?

— Всі види повноцінно приносять свої результати, працюючи на громадських засадах при підтримці районних і місцевих органів влади, за що ми дуже вдячні.

 

Які вікові категорії розвиваються у спільноті?

— Зараз нашим найменшим спортсменам 3,5 роки — вони займаються гімнастикою. Все залежить від виду спорту: для дзюдо і самбо оптимальний вік, з якого можна починати займатися, 5-6 років. Для бойового самбо, пауерліфтингу та кросфіту - 11-14 років. Команда з футболу в основному складається з дорослих спортсменів: 18 років і старше.

 

Як бачимо, будь-яка вікова категорія може знайти себе. Тим паче, з таким великим вибором напрямків. Можна прийти у 3 роки на гімнастику, а спробувати себе у всіх інших видах спорту.

 

Із якими сподіваннями батьки частіше приводять дітей у вашу спільноту?

— В основному приходять з проханням зайняти дитину спортом, щоб було менше часу на комп'ютер і телефон. Але, на жаль, не так багато батьків займається дітьми. Батьківська увага необхідна і поза спортзалом, адже за кожним успішним спортсменом стоїть родина. Тільки працюючи в тандемі Батько - Тренер - Дитина досягають найбільших результатів. І це стосується не тільки спорту.

 

Однією із складових довіри до клубу є результати, з якими вихованці повертаються зі змагань. Завдяки наполегливій роботі тренерів і старанням спортсменів було досягнуто безліч перемог:

 

— Пауерліфтинг, тренер Каплун Олег: спортсмени привезли 14 медалей і кубок з кубка "AZOV POWER CUP 2019".

 

 

— Футбол, тренер Дадіані Тенгіз: команда посіла 3 місце на відкритому турнірі району.

 

 

 

— Самбо, тренер Донець Володимир: пройшов відкритий турнір міста «Кубок Прайда» і відбір на чемпіонат Дніпра, Всеукраїнські турніри в Харкові та Львові.

 

 

Наразі команди готуються до серйозних змагань, які будуть проходити вже в жовтні цього року.

 

Як потрапити у «Прайд»?

Щоб записатися на заняття, необхідно мати довідку про стан здоров'я, довідку про щеплення (якщо дитина не ходить в садок) і бажання займатися спортом. В основному в усіх напрямках діє «цілорічний» набір, але є і такі, де набір проводиться двічі на рік. Найкраще дізнатися всі подробиці у директора спільноти Володимира Донця або тренерів «Прайду».

 

Зараз спільнота готується до нових змагань. Найближчі пройдуть 5 жовтня в Дніпрі. Потім — Харків та Львів. Крім цього, йде наполеглива праця над великим проєктом, що виведе спортсменів «Прайду» на новий рівень.

 

«Ми дивимося в майбутнє і робимо свою роботу сумлінно, знаючи, що наша праця - запорука здорової і сильної нації. Особисто для мене «Прайд» - це спосіб життя», — з гордістю зазначає Володимир Донець.

 

А ми вітаємо наших вправних пологівських спортсменів та бажаємо нових досягнень. Нехай кожна майбутня перемога стає натхненням для подальших звершень.

 

Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
3
Сміх
6
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)