Районна влада невдоволена роботою місцевих правоохоронців

1 Листопада в 07:07  0  1119

На районіРайонна влада невдоволена роботою місцевих правоохоронців

Не підтримали програму правоохоронців

 

Вже не перший раз депутати Пологівської районної ради демонструють невдоволення роботою місцевих правоохоронців. Цього разу на розгляд обранців винесли зміни до районної “Програми профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки у районі на 2018-2020 роки”. Було передбачено збільшити потреби у грошових коштах на придбання для Пологівського відділу поліції оргтехніки, комп'ютерної техніки, офісних меблів, запчастин, необхідних для ремонту службового авто, паливно-мастильних матеріалів тощо. Також для районного відділення УСБУ системи відеоспостереження, а для Територіального експертного підрозділу Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (НДЕКЦ) МВС України сучасного аналітичного обладнання. Рішення про внесення змін до програми депутати цього разу не підтримали. Обговоривши всі зауваження, депутатський корпус вирішив відкласти розгляд питання та запросити керівника поліції на наступне засідання для інформування депутатів про роботу.

 

У ході дискусій депутат районної ради Василь Тимошенко попросив звернути особливу увагу правоохоронних органів щодо ситуації з розпиванням алкогольних напоїв на центральній площі міста біля маркету «АТБ» у вечірній та нічний час. Депутат Вадим Слісаренко порушував питання про те, що Пологівський відділ поліції здійснює свою роботу на території кількох районів, чому ж саме наш повинен виділяти кошти з районного бюджету.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)