Юрист і К: право власності на житловий будинок

8 Грудня 2015 15:00  0  1925

Запитай у "РАЙОНКИ"Юрист і К: право власності на житловий будинок

«Я з чоловіком проживаю в селі. В 1980 році побудували житловий будинок, живемо разом, отримуємо пенсію, вирішили оформити субсидію. Виявилося, що у нас не зареєстровано право власності на житловий будинок. Як його зареєструвати?» Галина, 69 років.

 

Відповідає заступник директора, юрисконсульт КП «Імпульс» Пологівської районної ради Анна Богдан:

 


 

- Перший крок - звернутись до сільської ради за довідкою про належність житлового будинку згідно по господарської книги. Другий крок - взяти в сільській раді копію завірену належним чином рішення “ Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність” (за відсутності державного акту на земельну ділянку). Третій крок - замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт на житловий будинок (виготовлення даної документації є платною, розмір оплати індивідуальний). Четвертий крок – звернутись

 

- з рішенням “ Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність” "( якщо відсутній державний акт на земельну ділянку) та його ксерокопією;
- технічним паспортом на житловий будинок (+ ксерокопія);
- паспортом та ідентифікаційним кодом власника (+ ксерокопія)

- до Реєстраційної служби Пологівського РУЮ для реєстрації права власності на житловий будинок , Там ви отримаєте свідоцтво про право власності на житловий будинок та витяг про реєстрацію права власності на житловий будинок (виготовлення даної документації є платною, розмір оплати індивідуальний).

 

Наостанок, зі свідоцтвом, витягом та технічним паспортом ви маєте звернутись до КП “Імпульс” Пологівської райради для внесення в технічний паспорт змін щодо власника житлового будинку.

 

Варто знати, що дана реєстрація права власності житлових будинків стосується лише тих житлових будинків, які побудовані до 05 серпня 1992року.

 

Задавайте юристу свої питання за телефоном (061-65) 2-36-76 або надсилайте на електронну пошту serval89@yandex.ua Ми оберемо найактуальніші питання, відповідь на які ви зможете знайти на сайті «Районки» www.rayonka.com щовівторка та щочетверга.

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)