Як правильно прати пуховик?

13 Січня 2017 09:07  0  1556

Живемо вдомаЯк правильно прати пуховик?

Пуховик - це одна з найпоширеніших видів верхнього одягу в наш час. Він володіє дуже гарною теплоізоляцією, зручний і практичний, а також доступний за ціною. Але, як і будь-яка інша річ  вимагає своєчасного догляду та прання.

 

Перед тим, як прати пуховик, його необхідно вивернути навиворіт. Обов'язково застебніть блискавку. Ці нехитрі дії потрібно виконати для того, щоб за основними швами НЕ повилазив  пух і щоб не пошкодити лицьову сторону пуховика. Якщо пошкодиться підкладка, її можна відновити. Ніколи не періть пуховики з іншими речами!

 

Головний момент - порошок із цього пуховика ніколи не випереться.  Потрібно використовувати виключно рідкі миючі засоби для прання делікатних тканин.

Найголовніша проблема прання це коли пух збивається грудками. Для рівномірного розподілу пуху по куртці покладіть в пральну машинку 4 тенісні м'ячики.

Періть при низькій температурі, а полоскати мінімум три рази. Сушити пуховик потрібно на балконі, на свіжому повітрі, а на баратеї – зась.   

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)