Чи позбавлять пенсій працюючих пенсіонерів

16 Квітня в 14:46  0  983

На районіЧи позбавлять пенсій працюючих пенсіонерів

Працюючі пенсіонери Пологівщини занепокоєні змінами в пенсійному законодавстві: дехто говорить, що виплати для них з квітня припиняються. В мережі йдеться про перерахунок щомісячних виплат для пенсіонерів.

 

Так кого ж стосуватиметься законодавча новизна і як перерахунки пенсії вплинуть на бюджет працюючих пологівців-пенсіонерів.

 

За словами заступника начальника Пологівського обласного пенсійного фонду Запорізької області - Валентини Киричук:

 

Це стандартний перерахунок, який передбачено робити працюючим пенсіонерам кожні два роки. Відмінність полягає лише в тому, що раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, а тепер - автоматично, незалежно від того, звернеться людина до пенсійного фонду, чи ні.

 

У пенсійному фонді пояснили, що перерахунок стосуватиметься тих осіб, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового стажу 24 місяці або на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсій.

 

Надалі такий перерахунок буде проводитись автоматично щороку першого квітня, вираховуватиметься увесь наявний на цей момент стаж, пояснює пані Валентина.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)