Працівниці ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” змагались у конкурсі “Нумо, дівчата”! Есть фото Есть видео

12 Березня в 16:55  0  1946

Події містаПрацівниці ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” змагались у конкурсі  “Нумо, дівчата”!

Учасниці конкурсу, організованого Профспілковим комітетом заводу до свята 8 березня, показали свої жіночі вміння у всій красі! Змагання пройшли у суботу, 9 березня, у спортивній залі гімназії “Основа”. Жінки-працівниці підприємства довели, що можуть не лише вправно працювати, а й активно відпочивати.


Між собою змагались три команди по п’ять учасниць у кожній:
Лабораторний центр - “Швидка допомога”;
Підготовчий цех - “Цукерки”;
Цех рафінації олії - “Діаманти”.


Програма складалась із 9 конкурсів: візитної картки, перекату колес, перенесення яєць, швидкого збору чоловіка на роботу, виконання трьох вправ одночасно, перенесення покупок, збирання пазлів, художньої самодіяльності, домашнього завдання.

Учасниці заходу вправно долали оригінальні спортивні і творчі конкурси.

 

У домашньому завданні дівчата продемонстрували свої кулінарні здібності: здивували журі не лише смаковими якостями приготованих страв, а й їх оригінальною презентацією.

 

До своєї візитної картки учасниці “Швидкої допомоги” залучили навіть четверолапого друга - собаку, яка теж “тримала слово”.

Не секрет, що жінка славиться вмінням робити одночасно кілька справ. Це дівчата наглядно показали під час конкурсу “Три вправи разом”: на швидкість чистили яблуко, витирали пил та одягали дитину.

 

У конкурсі художньої самодіяльності учасниці проявили свої творчі здібності. Тут були і пісні, і танці, і декламування віршів, і гумористичні музичні постановки.

Підтримка вболівальників додавала учасницям сили і жаги до перемоги. Кожна наступна естафета відмінно різнилася від попередньої, та дівчатам все було під силу.

 

 

Аби утримати позиції, тендітні жінки прикладали неабияких зусиль. Щоб справити враження на журі, до складу якого ввійшли лише чоловіки, учасниці вдавалися до жіночих хитрощів, зачаровували своєю харизмою та кмітливістю.

 

На майданчику вирували справжні пристрасті. Проходячи випробування, жінки відкрили в собі нові здібності та невичерпний потенціал.

 

За результатами змагань призові місця між командами розподілилися наступним чином:

I місце - Лабораторний центр - “Швидка допомога”;
II місце - Підготовчий цех - “Цукерки”;
III місце - Цех рафінації олії - “Діаманти”.


Такий захід голова профспілкового комітету ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” Оксана Шатохіна організувала вперше, та працівниці підприємства впевнені, що конкурс стане традиційним. Приємні емоції запам’ятаються надовго, а святкового настрою додали прекрасні призи від керівництва підприємства - подарункові сертифікати на покупки у магазині “Єва”. Їх отримали всі учасниці заходу: 750 гривень - за перше місце, 500 гривень - за друге, 250 гривень - за третє.

 

Учасники та організатори заходу дякують директору гімназії “Основа” Олександру Гуглі за наданий спортивний зал для проведення свята.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА
Фотограф: Олександр Доля

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
4
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)