Різдвяні побажання пологівцям від священика та дітей

5 Січня в 16:14  0  364

АктуальноРіздвяні побажання пологівцям від священика та дітей

День народження Господа нашого і Спасителя - Різдво Христове – одне з найвеличніших свят, яке відзначається усіма християнськими церквами світу (православними, католицькими, протестантськими), багатьма державами світу, організаціями, спільнотами, родинами.


Вечір 6 січня називається Святим вечором, або Святвечором. Коли сходить перша зірка на небі, традиційно сім’єю збираються за святковим столом. Для когось це особливе свято і особливе відношення до нього, а для когось - лише традиція чи привід гарно відпочити.


Благочинний Пологівського району священик Єлисей Міхненко настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Басань говорить:


- Це не просто свято зі своїми традиціями. Це стан людської душі і розуміння того, що на світ родився Спаситель миру і дарував нам вічне життя і прощення гріхів. Підготовка до Різдва Христова повинна займати особливе місце в душах вірян, адже це період розвитку, осмислення свого життя, цінностей! На таке свято необхідно йти до Храму аби вклонитися Ісусу Христу.


А ось що про Різдво думають маленькі пологівці :


Марк Ярошенко, 7 років

 

- Різдво – це коли народився Ісус. Це свято всіх людей! Цього дня вітають всіх і дарують подарунки. Бажаю всім дітям, щоб у них було багато подарунків, а дорослі щоб весело провели час, наприклад, сходили в піцерію чи ресторан або поїхали у Бердянськ на море.


Христиночка Сабінська, 8 років- Це свято святкують всі люди, бо народився Бог! Нехай у всіх дітей будуть мами і татусі, а у дорослих родяться нові дітки. Щоб у всіх були гарні будинки, у дітей багато солодощів і іграшок. І щоб випав сніг!


Давид Бруй, 8 років


- Цього дня відбуваються чудеса! Ісус родився на землю, щоб спасти людей. Я бажаю, щоб всі люди не хворіли, молились, любили Бога і були щасливі. А діти щоб були слухняними і отримали подарунок – фарби чи іграшку.


Шановні, приймайте щирі поздоровлення! Святкуйте, радійте та вірте у чудеса! Зі святом Різдва!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Цепаев Анатолий Игоревич   alt 09.01.2018 21:07
Какой же это священник? Это самозванец. А их псевдопатриарх Филарет вообще отлучен от Церкви
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)