Повний курс вакцинації не у всіх освітян. Коли на Пологівщині розпочнеться офлайн навчання для учнів усіх класів?

15 Листопада 2021 15:21  0  1339

На районіПовний курс вакцинації не у всіх освітян. Коли на Пологівщині розпочнеться офлайн навчання для учнів усіх класів?

Освітні заклади територій, що перебувають у “червоній” карантинній зоні очне навчання мають тільки учні початкової ланки. У звичному режимі працюють і дитячі садки. Поки Запорізька область і Пологівщина в її числі продовжує знаходитися у цій зоні, учні 5 - 11 класів навчаються дистанційно.


Тільки за умови проходження повного курсу стовідсоткової вакцинації всіх працівників, освітній заклад може проводити очну форму навчання для учнів старших класів.


У Пологах процес відновлення роботи навчальних закладів відтягується. Адже необхідно дотримуватися термінів між першою та другою вакцинацією працівників закладів.

 

Які заклади освіти вже працюють офлайн та хто наступний?

Станом на 15 листопада, очно працюють Пологівська ДЮСШ, Семенівський ліцей і Пологівський НВК.
Як повідомив Газеті начальник відділу освіти Пологівської громади Сергій Бандурко з 11 листопада відновило свою роботу НВК. 17 листопада очікується, що запрацює Вербівська школа. А до кінця листопада до очного навчання долучиться ще й Пологівський ліцей №4.

 

За оптимістичними прогнозами начальника відділу освіти, всі інші заклади освіти мають запрацювати на повну вже до кінця грудня 2021 року.

 

За умови переходу території до більш лояльної карантинної зони, де вакцинація має складати 80 відсотків працівників, одразу всі школи почнуть працювати у звичному режимі.


Всі невакциновані пологівські працівники освіти відсторонені від роботи. Раніше ми писали, що з 8 листопада, відповідно до постанови Кабміну у Пологівській громаді від роботи відсторонили 43 працівники освітянської сфери. За даними відділу освіти, на роботу не вийшло 22 працівники закладів загальної середньої освіти, 17 працівників закладів дошкільної освіти і 4 працівники закладів позашкільної освіти.

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
19
Жах
22
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)