Патронажна служба Червоного Хреста Пологівщини під загрозою Есть видео

4 Листопада в 12:31  0  755

АктуальноПатронажна служба Червоного Хреста Пологівщини під загрозою

Вже з грудня 2016 року районне Пологівське Товариство Червоного Хреста України може залишитися без патронажної служби!

 

«Вся проблема в тому, що в державному бюджеті на 2017 рік поки не передбачено коштів на оплату заробітної плати медичним сестрам та молодшим медичним сестрам, що є у складі патронажної служби, як це було раніше», - про це розповіла голова районної організації ТЧХУ Наталія Плетінь.

 

До районної організації вже надійшло попередження про скорочення патронажної служби і воно передане медичним сестрам.

 

Офіційно вони працюють лише до 15 грудня, а далі виходить, будуть фактично звільнені.

 

Наразі, у складі Волонтерської організації Червоний Хрест в Пологівському районі працює 5 працівників патронажної служби: 3 медсестри та 2 молодші медичні працівниці.

 

Кожна з них обслуговує не один десяток одиноких осіб, людей похилого віку, інвалідів, що живуть в нашому районі.

 

Медичні сестри роблять уколи, ставлять капельниці, перев’язки, а молодші медичні сестри допомагають по господарству, купують продукти, медикаменти, прибирають в будинках, допомагають з приготуванням їжі, тощо.

 

У Товаристві занепокоєні такою ситуацією, адже без медичної та соціальної допомоги в Пологівському районі можуть залишитися більше сотні людей, що  стоять на обліку в патронажній службі ТЧХУ нашого району.

 

Молодша медична сестра Пологівської районної організації ТЧХУ Олена Плетінь, що є у складі волонтерської організації вже 7 років, не уявляє існування Червоного Хреста без патронажної служби.

 

«Зараз, я кожного дня встигаю обслуговувати 6-7 родин, які потребують моєї допомоги. Як вони будуть без нас?! Є люди котрі після інсультів, наприклад, чи з іншими проблемами і вони одинокі, їм немає кому допомогти!

Звичайно ми не покинемо їх у жодному разі, бо всі ми вже стали рідними, стільки років поряд. Будемо ходити, будемо допомагати. Однак без підтримки держави це дуже важко, адже в патронажній службі так само працюють люди, котрим потрібно за щось жити в наш час, вони і так отримують копійки і ніколи не скаржились. Я не можу повірити в те, що доведеться 15 грудня здати свою трудову книжку і не працювати, вірю, що знайдеться вихід або на рівні держави, або на місцевому рівні та нас, і наших людей не полишать".

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)