Посуд пологівських майстрів потрапив до патріотичного кліпу Есть видео

3 Лютого в 15:33  0  1611

Знай нашихПосуд пологівських майстрів потрапив до патріотичного кліпу

Приємно, що посуд виготовлений в Пологах користується попитом далеко за межами нашого району. Пологівські майстри художньо-керамічної майстерні «Добра глина», подружжя Віктор та Лариса Нагурні жартують, що їхній посуд значно популярніший за них самих.

 

- Наш посуд з’являється у фільмах, кліпах та навіть підручниках. Це і серіал «Інтерни», і програма на СТБ «Все буде добре». Відома телеведуча Оксана Марченко починає день з кави з наших чашок. Це не може не тішити, - говорить Віктор Нагурний.

 

Посуд родини Нагурних був головним героєм у «Сніданку з 1+1» та навіть красується на упаковці чаю «Поліський сад».

 

 

Приємним моментом для творчої родини Лариси та Віктора Нагурних було побачити свій посуд у патріотичному кліпі Тетяни Піскарьової «Розповім тобі про кохання» (пісня присвячена захисникам України).

 

- Про те що наш посуд «засвітився» у кліпі, знятому на пісню, присвячену захисникам України, розповіли наші працівники. Це вже нас не дивує, але все одно приємно, - додав Віктор Миколайович.

 

Пропонуємо переглянути відео.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)