Посткросинг — творча й інтелектуальна робота

11 Липня 2016 12:51  0  2760

Живемо вдомаПосткросинг — творча й інтелектуальна робота

Дедалі більшої популярності набуває проект португальця Пауло Магальяйнша — посткросинг. Спочатку ідея студента надсилати різним друзям поштові листівки й отримувати навзаєм була локальним захопленням, та невдовзі перетворилася на хоббі мільйонів людей.

 

За 10 років зареєстрованих у проекті осіб стало понад 600 тис. з 208 країн світу, надіслано більш як 30 млн. карток, які за цей час «здолали» шлях, що перевищує 180 млрд. км. Причому серед десятки країн — лідерів проекту за чисельністю користувачів — Україна вже кілька років поспіль посідає 9-е місце, маючи понад 24 тис. посткросерів. Українці надіслали у проекті понад 1 млн. 200 тис. карток, що становить 3,4% від усіх відправлених листівок.

 

Взагалі у Запорізькій області посткросерів понад 780, а от у Пологах поки що один пошановувач раптових листівок. За словами Тетяни Ларіної, це свого роду подорож світом та вміння дарувати людям посмішку у похмуру днину. Адже адресат та країна обираються навмання у системі, на це ніяк не вплинеш. «Захоплююче створювати власну галерею листівок, шукати ту картку, яку бажає отримати людина на іншому кінці світу, а потім підбирати для неї якийсь підбадьорливий напис. Будьте готові до того, що нині посткросинг – задоволення душевне, проте задороге: крім того, що слід обрати не першу-ліпшу листівку (усі посткросери мають лист побажань-заборон), вартість марок прив’язана до стрибків валюти. Відправлення однієї листівки за кордон нині обходиться у понад 20 грн.», - ділиться Тетяна.

 

 

«Укрпошта» прагне бути більш мобільною, враховувати потреби й уподобання споживачів. Звісно, вона не може змагатися з виробниками карток, але може запропонувати дещо унікальне. Наприклад, до будь-якого сюжету художньої картки можна дібрати чудові за сюжетами й довершені за виконанням художні поштові марки. Крім того, можна використати специфічну продукцію — картмаксимуми, які гармонійно поєднують поштову марку, близьку до нею сюжетно поштову картку й відбиток тематичного спеціального штемпеля.

 

«Укрпошта» співпрацює з посткросерами-колекціонерами й охоче забезпечує їм місця для експонування своїх чудових виставок.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)