Понад 50 проблемних питань міста депутати опрацювали у постійних комісіях

10 Листопада в 12:10  0  633

Події містаПонад 50 проблемних питань міста депутати опрацювали у постійних комісіях

Вчора і сьогодні, 9-10 листопада, у міській раді пройшли засідання постійних депутатських комісій. На розгляд обранців було винесено 41 проект рішень, за якими депутати приймуть остаточні рішення на позачерговій сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 11 листопада.

 

Традиційно, під час розгляду проектів рішень депутати жваво обговорювали найбільш актуальні питання, у процесі чого з’являлись додаткові, не менш важливі проблеми, які розглядатимуться найближчим часом.

 

Окрім сесійних питань, обговорювалися й такі: необхідність нанесення обов’язково якісної дорожньої розмітки та пішохідних переходів на вулицях міста; закінчення ремонту дорожнього покриття по вул. Магістральній (колишня К. Маркса); обговорювали проблему несанкціонованої масової вирубки лісових насаджень із вкрай негативними наслідками цього процесу; піднімали питання правил благоустрою в місті, в тому числі для підприємців, установ, організацій; говорили про дозвілля молоді та впорядкування сміттєзвалища.

 

Зі знанням справи члени комісії з питань ЖКГ підняли питання про необхідність планування стратегічного розвитку комунальної сфери міста (зокрема, ефективності енергозбереження). В результаті домовились зустрітися з керівниками комунальних підприємств на спільному засіданні, детально вивчити стан обладнання робочих систем та провести енергоаудит Міськводоканалу і КУП «Житло-Сервіс», в результаті прийняти відповідні рішення.

 

Обговорювалась проблема й бродячих собак у Пологах. У результаті депутати і міський голова домовились про виділення бюджетних коштів на відлов тварин, який здійснюватиме спеціальна фірма з Харкова (вартість ізоляції одного собаки – 600 грн.). Інших законних шляхів вирішення цієї проблеми, на жаль, немає.

 

За результатами засідань депутатами вирішено всі питання проекту порядку денного позачергової 16 сесії міської ради винести на розгляд. З проектами рішень можна ознайомитись за цим посиланням 

 

Нагадуємо, позачергова сесія міської ради відбудеться завтра, 11 листопада, о 10:00 у залі засідань міської ради (I поверх).

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)