На засіданні пленуму ради ветеранів обговорювалися організаційні питання

16 Серпня в 11:36  0  553

На районіНа засіданні пленуму ради ветеранів обговорювалися організаційні питання

Позавчора на засіданні пленуму пологівської районної та міської ради ветеранів вирішувались питання по організації та проведення заходів, присвячених до 75 - річчя визволення Пологівського району та 95 - річчя від його створення. В рамках проведення святкових заходів, організатори - голови ветеранських організацій поділились планами щодо урочистостей - згадали про завдання “Телемарафону пам'яті”, обговорили з присутніми проведення зустрічей, та тематичних заходів.

 

Гості та активісти ветеранської спілки одноголосно говорили про доцільність співпраці з молодіжними громадськими організаціями, задля того, щоб представники молодого покоління не забували шанувати одвічні людські цінності - любов до праці, відповідальність, шанування дружніх відносин тощо.

 

З боку представників влади, було наголошено на тому, що захист ветеранів та літніх людей – пріоритет у роботі районної влади, яка й надалі докладатиме всіх зусиль, щоб почути кожного з них.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)