На Пологівщині викрили посадовців, які розкрадали бюджетні кошти

1 Березня в 16:07  0  2706

На районіНа Пологівщині викрили посадовців, які розкрадали бюджетні кошти

Здійснюється процесуальне керівництво Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури у кримінальному провадженні за № 12017080320000099 від 23.01.2017 за ознаками ст.364 ч.2 КК України.

 

В ході досудового розслідування було встановлено, що посадові особи Управління соціального захисту населення Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області, в період часу з 1 червня 2016 по 31 серпня 2017 зловживаючи своїм службовим становищем в частині не здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування) складали підроблені акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, які в подальшому подавались на засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО.

 

На підставі вказаних актів районною комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО прийнято позитивне рішення щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам. В результаті складання підроблених актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та прийняття рішень районної комісії за вищевказаний період здійснено соціальних виплат на загальну суму понад 1,346 млн.грн., що є тяжкими наслідками.

 

В ході досудового розслідування учора, 28 лютого, повідомлено про підозру посадовим особам Пологівського РУСЗН у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366, ч.3 ст.191 КК України.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)