Охоронці місцевих магазинів порушують права дітей

9 Листопада в 12:41  0  1517

Події містаОхоронці місцевих магазинів порушують права дітей

Стала свідком того, як охоронець одного з місцевих магазинів проводив огляд у сумках малолітніх дітей. Дівчатка віком 8 років купили два пакетики сухариків у магазині і пішли у своїх справах. Через хвилину за ними вибіг охоронець і вимагав показати сумки та чеки на придбаний товар.

 

Зрозуміло, що діти після подібних вимог не просто розгубилися, а злякалися. Перехожим довелось вступитися за дітей та нагадати охоронцю про порушення ним прав дитини. Після чого чоловік вибачився і пішов геть.

 

Часто охоронці дозволяють собі порпатися у речах покупців і на території магазину. При цьому поводяться м'яко кажучи по-хамськи. І якщо дорослі, можуть зробити зауваження працівнику, то дитина в такій ситуації почувається беззахисною.

 

В подібних ситуаціях можуть опинитися і інші діти, тому хочеться нагадати батькам, щоб розуміли, що подібні дії з боку працівників сфери обслуговування недопустимі. Огляд речей можуть робити лише з дозволу і в присутності батьків дітей. Все інше є порушенням Закону.

 

Таким чином, якщо охоронець магазину просить покупця показати вміст сумки (пакета, кишені тощо), покупець має повне право відмовитися. «Обшукувати» (тобто здійснювати особистий огляд покупця і його речей) можуть лише співробітники правоохоронних органів у присутності двох понятих, згідно зі ст. 264 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо ж попри відмову покупця охорона наполягає на обшуку, варто викликати поліцію.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)