“Будинок у подарунок” стоїть порожній

4 Липня в 10:28  0  1448

Події міста“Будинок у подарунок” стоїть порожній

Пологівською міською радою було придбано будинок для однієї з родин учасників АТО у квітні 2017. Будинок обрали у місті (район циганського висілку) загальною площею 86,1 м2 та жилою – 26,8 м2. Вартістю близько 80 тис. грн.


Нагадаємо, житловою комісією Пологівської міської ради за участю представників ГО «Ветерани АТО» було визначено три кандидати на нерухомий подарунок. Двоє з них, оглянувши запропонований будинок, одразу відмовились від нього. Свою згоду на власність надав Григорій Захаров. Сім'я з чотирьох осіб потребувала розширення житлової площі.


Минув рік і ми поцікавились, чи скористалась сім’я наданим шансом поселитися у новому 2-поверховому будиночку.


Новий господар повідомив нам, що протягом року сім’я займалась оформленням будинку на що, за його словами, було витрачено чималу сума грошей.


Аби зробити хоч якийсь ремонт, щоб заїхати у будинок, потрібні немалі капіталовкладення. Та, на жаль, такої можливості ми не маємо, адже потрібно мінімум тисяч сто п'ятдесят. Про такі гроші можемо тільки мріяти, - говорить Григорій.


Чоловік бідкається, що через те, що там ніхто не живе, і двір не має огорожі, до будинку почали лазити мародери. Всередині дому вже зняли батареї. Тому, аби хоч якось вберегти будівлю, змушені встановити на вікнах металеві решітки та заварити двері.


Що робити з дарунком далі, Григорій поки що не знає. Наразі у сім'ї виникли інші проблеми, які вимагають певних фінансових витрат. Аби мати змогу прогодувати родину, Григорій вирішив повернутися на службу до лав збройних сил України.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)