Сполучення по району планують вже з 22 травня

14 Травня в 11:09  0  1188

На районіСполучення по району планують вже з 22 травня

У Міністерстві інфраструктури розповіли про плани на відновлення регулярних пасажирських перевезень в межах країни. Відновлювати сполучення між містами планують вже з 22 травня.

 

Як пише УНІАН, з 22 травня планують відновити міські автоперевезення та приміські. Останні будуть обслуговувати межі 1 району. Вже за тиждень, з 29 травня, почнуть відновляти автоперевезення в межах 1 області, а також – виводити на колії потяги. Першими, як ми писали раніше, відновлять роботу приміських потягів.

 

Тоді ж хочуть відновити і внутрішнє авіасполучення.

 

За ними повернуть у роботу 42 пари потягів дальнього слідування. Це будуть потяги «Інтерсіті», «Нічний експрес». На західні напрямки направлять 11 потягів, у південному – 10, у дніпровському – 6, і ще 3 потяги пустять на Азовський напрямок.

 

Наступним етапом, який планують реалізувати вже 9 червня, стане відновлення міжміських на міжобласних автоперевезень та повноцінне відновлення роботи маршрутних таксі. За 3 дні, з 12 числа, планують вивести у роботу усі електрички, а також – пасажирські потяги.

 

Третім етапом стане повне відновлення роботи автобусного, залізничного та авіа сполучення як у межах країни, так і на закордонних напрямках. Але це стане можливим лише після повного завершення карантину та зняття усіх обмежувальних заходів.

 

Ці етапи, які озвучили у Мінінфраструктури – попередній план, і дати його реалізації – також приблизні. Уряд буде слідкувати за станом подій та розповсюдженням вірусу, і у разі необхідності, корегувати строки та умови старту роботи транспорту.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
7
Сміх
15
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)