У районі вже понад 800 хворих на ГРВІ

7 Листопада в 11:31  0  388

Здоров'яУ районі вже понад 800 хворих на ГРВІ

На шостому тижні епідспостереження, яке розпочалося 2 жовтня і триватиме до середини травня, у Пологівському районі станом на 6 листопада офіційно зафіксовано 858 випадків гострої респіраторної вірусної інфекції. З них 392 - діти шкільного віку. Показник захворюваності складає 389,7 на 100 000 населення, поріг – 671,3.

 

За словами медиків, пологівці стали частіше хворіти на ГРВІ, однак показники захворюваності в різні тижні епідспостереження коливаються – ми то наближаємося до порогового рівня, то витримуємо дистанцію.

 

Як зазначає завідувач епідвідділу Тетяна Одинець, пік епідсезону в цьому році припаде на кінець грудня - середину січня. Це перша хвиля сезону, час розповсюдження збудника. При цьому слід зазначити, що збудники, які мають вірусну етіологію, завжди мутують і стають стійкішими до ліків.


Також Тетяна Сергіївна відзначає, що в Україні на сьогоднішній день скасовані всі локальні протоколи по лікуванню.


- Це добре, адже коли пацієнт приходить на прийом, у лікаря є право вибору лікування. Він дивиться і на стан пацієнта, і на клініку, підбирає те лікування, яке буде підходити саме цьому хворому. Тобто підхід стає більш індивідуальним, – розповідає завідувач епідвідділу, при цьому додає: краще лікувати симптоми: болить горло - лікувати горло, висока температура - збивати її. Противірусні препарати в період зараження абсолютно не потрібні.

 

Віруси настільки стійкі, вони мутують, тому противірусного препарату для них не існує апріорі. Неможливо вгадати, подіє цей препарат саме на цей вірус чи ні. І, коли ми ставимо діагнози грип чи ГРВІ, противірусні препарати вже не діють, бо збудник вже є в організмі, - додає медик.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)