У Запорізькій області через воєнний стан забороняють полювання

5 Грудня в 09:42  0  752

У регіоніУ Запорізькій області через воєнний стан забороняють полювання

Полювання в Запорізькій області буде заборонена з п'ятниці, 7 грудня.

 

Як повідомляє прес-служба ЗОДА, глава області Костянтин Бриль дав доручення Департаменту екології підготувати відповідний проект розпорядження. Заборона почне діяти з 7 грудня і до закінчення воєнного стану.

 

«Основні райони, де ведеться полювання - це Приазовський, Приморський, Розовський, Більмакскій і Якимівський. Тобто ті, які межують з ООС і державними кордонами. І перевіряти кожну людину, яка ходить зі зброєю на території регіону, досить важко. Також ми не можемо допустити, щоб агресори і провокатори скористалися ситуацією і збройними пересувалися по території Запорізького краю під виглядом мисливців «, - прокоментував заборону Бриль.

 

Голова ЗОДА також висловив надію, що мисливці поставляться до заборони з розумінням.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 2

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 05.12.2018 10:25
Коли відлуння активних боїв В АТО , взагалі, та за ДАП в грудні2014 та особливо січні 2015р.р. було чути майже в Пологах -мовчали. Сьогодні , коли , я так розумію, крім передової лінії наших військ есть лінія відведення -під видом воєнного стану придумали заборону полювання. А про те , що у вихідні дні мисливці знаходяться в степу і своєю присутністю могли б виявити та перешкодити , в разі злочинного пересування агресора та провокаторів, по нашій території-про це не подумали. Пологівській рай.раді не зашкодило б виділенню поліції додаткових коштів на придбання ПММ - вони б в такому разі могли б проводити додаткове патрулювання степними дорогами та ще й здійснювали б контроль за " чорними лісорубами".
Мені відомо про те , що при оголошенні військового стану можливе навіть вилучення зброї , але пан Бриль цією постановою про заборону полювання явно " перебдел ", адже сьогодні ведденя військового стану -це більш політичне рішення.
 2  Володимир Безіменний   alt 05.12.2018 11:45
Очільник області напевно не мисливець. Він напевно не знає, що мисливці ревностно оберігають свої мисливські угіддя від "зайд". Заборона полювання , навпаки, дає можливість пересування в степовій зоні кому завгідно.А в поліції ,як ми знаємо від " Районки", і не тільки - нема бензину.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)