Дорога “Пологи-Гуляйполе”: коли чекати зрушень?

25 Лютого в 10:16  0  1705

На районіДорога “Пологи-Гуляйполе”: коли чекати зрушень?

Траса Т 0401 вже декілька років несе статус “багатостраждальної”. За весь час на неї скаржились водії громадського транспорту, вантажівок і звичайних легкових автомобілів. Але скарг недостатньо для ремонту.

 

Ями на шляху впродовж 20-ти кілометрів не дають можливості нормально рухатись транспорту.

 

“Непріоритетним” цей шлях ще влітку 2019 року назвали в службі автотранспортних доріг Запорізької області. Територіальний шлях — це не магістральна або національна дорога, тому виділяти кошти на неї будуть згодом.

 

На сайті електронних петицій 16 січня 2020 року з'явилося звернення від Дмитра Зайченка про те, що “дорога потребує якісного ремонту, адже на ній відсутнє дорожнє покриття”. Відповіді на петицію досі немає, але 130 підписів із 25000 необхідних є.

 

“Голова облдержадміністрації дав доручення службі автомобільних доріг підготувати проєкти для можливого фінансування в 2020 році дороги від Поліг до Басані і від Поліг до Гуляйполя”, — зазначив голова Пологівської обєднаної територіальної громади Юрій Коноваленко.

 

Так, дорога від Поліг до села Басань також дуже довго чекає ремонту. Окрім неї, дорога Чернігівка-Пологи стала причиною того, що Чернігівський район не хоче приєднуватися до пологівської громади.

 

Директор Державного підприємства “Місцеві дороги Запорізької області” наголошує, що питання ремонту доріг виносилося на нараді из Обласною державною адміністрацією та обговорювалося із підрядними організаціями, але вони не відгукнулися на проєкти.

 

Розподіл фінансування залежить від Укравтодора. Варто зазначити, що область вже подала пропозиції.

 

Людям набридло чекати позитивних змін. Чи збудуться нові обіцянки — буде видно. А водії та пасажири досі змушені “котитися” ямами і з'їзжати на узбіччя.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
19
Жах
69
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)