Чи готові Пологи до зустрічі з коронавірусом?

4 Березня в 09:04  0  1441

На районіЧи готові Пологи до зустрічі з коронавірусом?

Через поширення коронавірусу країнами світу Україна також переймається питанням, як застерегтися від спалаху епідемії: готуються до зустрічі з небезпекою та розробляють алгоритми дій в разі проникнення вірусу на територію держави. У нашому місті також проводять ряд запобіжних заходів щодо недопущення занесення і поширення коронавірусу.

 

Журналісти “Районки” дізнавались, яка ситуація з готовністю до зустрічі зі смертельним вірусом на Пологівщині.

 

Тетяна Одинець, лікар епідеміолог Пологівської БЛІЛ:

 

Нормативна база стосовно цього питання тільки напрацьовується. Небезпека проникнення до нас коронавірусу існує. Наші медичні працівники беруть участь у семінарах, що проводяться в області, обізнані щодо цієї проблеми. Відпрацьовуємо алгоритм дій, проводимо тренінги на місцях. Вийшов новий наказ МОЗ про заходи щодо недопущення занесення і поширення коронавірусу на території України, відповідно до якого ми будемо діяти в разі виявлення підозрілого випадку.

 

При Міністерстві охорони здоров'я діє оперативний штаб, є такі і при обласних Департаментах. У головного лікаря постійно проводимо оперативні наради, обговорюємо це питання. Дали запит на замовлення індивідуального захисту для бригад, які будуть працювати з пацієнтами, що матимуть підозру на коронавірус.

 

Через коронавируса МОЗ України змінює правила приїзду Швидка допомоги

 

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Луфер.

 

За його словами, швидка допомога буде реагувати на виклики людей з високою температурою і підозрою на коронавірус, "щоб лікар міг приїхати додому і людина не подорожувала по місту".

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
10
Сміх
17
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)