Гарна новина для пологівських велосипедистів

10 Липня в 10:29  0  1022

Події містаГарна новина для пологівських велосипедистів

Біля супермаркету АТБ кілька днів тому встановили нову металеву парковку для велосипедів, чим полегшили життя багатьом пологівцям. Адже двоколісний транспорт залишається найпопулярнішим серед мешканців міста. Ставлять там не лише велосипеди, а й дитячі візочки.


Надія Гавриленко, пенсіонерка за віком, часто робить покупки саме у цьому магазині. Жінка задоволена покращенням сервісу:


- Часто у вихідні чи святкові дні коли багато відвідувачів у маркеті, мені не було де залишити свій велосипед, стара парковка не вміщала всіх бажаючих. Тому змушена була когось просити аби придивилися за транспортом поки скуплюсь. А це додатковий клопіт і для мене і для інших людей, - говорить жінка.

 

Відтепер біля маркету одночасно можна припаркувати 10, а то і більше велосипедів.

 

Пологівці висловлюють бажання аби велопарковки встановили ще й біля входу до ринку. Кажуть, що без велосипеду під руками зручніше було б ходити продуктовими рядами аби не заважати іншим покупцям.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)