Хто насправді ініціатор ремонту дороги Пологи - Гуляйполе

7 Липня 2020 21:57  0  4935

Рупор часуХто насправді ініціатор ремонту дороги Пологи - Гуляйполе

Сьогодні в Службі автомобільних доріг в Запорізькій області народний депутат України Марина Вікторівна Нікітіна зустрілась із заступником начальника Служби з розвитку доріг Шандибою Олександром Михайловичем та заступником головного інженера ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Олександром Цвященко, який відповідає за експлуатацію та утримання автомобільних доріг нашої області.

 

Були обговорені нагальні питання щодо ремонту доріг, організації подальшої роботи та строків її виконання. Тож, важливі підсумки зустрічі:

 

- завершився ремонт аварійних вибоїн на ділянці автодороги загального користування територіального значення Т-08-14 між Новоселівкою та Омельником.

 

- триває поточний, ямковий, ремонт ділянки дороги між Гуляйполем та Новоселівкою (Т-08-14), який обіцяють завершити найближчим часом.

 

Саме зусиллями народного депутата Марини Вікторівни Нікітіної дорогу Т 04-01 «Гуляйполе – Пологи» було включено до програми Великого будівництва Президента України та фракції Слуги Народу! Відповідний договір з компанією «Альтком» підписано, а перший транш в 100 млн. грн. уже надійшов. Усього вартість ремонту складе 540 млн грн. Тож, друзі, на наступному тижні розпочнеться капітальний ремонт дороги Т 04-01 «Гуляйполе – Пологи»! Початок робіт буде від території с. Поліг.

 

На цій події всі будуть піаритись, але за останні 10 років дорога не була зроблена попри всі обіцянки. Команда народного депутата Нікітіної М.В. не обіцяла, але зробила велику роботу!

 

Будуємо Україну разом!

 

Шановні жителі міста і району, долучайтесь до інформаційного телеграм каналу народного депутата України Марини Вікторівни Нікітіної https://t.me/nikitina_official

 

Коментуйте, задавайте питання, а ми будемо намагатися відповісти на них та вирішити їх найближчим часом.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)