Пологівці вже почали вакцинуватися від грипу Есть фото

6 Листопада в 16:35  0  375

Здоров'яПологівці вже почали вакцинуватися від грипу

Сайт Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками повідомляє, що для обігу на території України доступні понад 700 тисяч доз вакцин для профілактики грипу. Це вакцина ДЖІСІ ФЛЮ, виробник Корея; вакцина ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН, виробництва Китаю; вакцина ВАКСІГРИП, виробник Францiя.

 

Вакцина ВАКСІГРИП минулого тижня з’явилася у мережі пологівських аптек «Доктор Мом». Коштує недорого – близько 180 грн. Сезон вакцинації вже давно стартував, тому пологівці не оминули можливість захистити своє здоров’я в період лютування епідемії.


Свій ранок понеділка пологівчанка Наталія Гусєйнова вирішила почати правильно – з вакцинації від недуги, яка може призвести до тяжких ускладнень. Розповідає, що від грипу вакцинується вперше, однак зовсім не боїться.


- Я дуже рада, що є така можливість пройти вакцинацію, яка допоможе не захворіти або ж легше перенести її. Я грипом не хворіла, а ось один раз в сезон застудою перехворію. І погода провокаційна, і ми ж до себе не завжди ставимося уважно, не бережемося. Тому убезпечити себе вкрай потрібно, - розповіла Наталія Іванівна.

 

 

Перед цим пологівчанка достеменно ознайомилася з вакциною та її впливом. Під час вакцинації Наталія Івченко, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Пологівського ЦПМСД, лікар-інфекціоніст поінформувала пацієнтку про те, як вакцина буде себе вести у перші два тижні.


Нагадаємо, що за даними ВООЗ в епідемічному сезоні 2017-2018 років у Північній півкулі будуть циркулювати наступні віруси грипу: A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09, A/Hong Kong /4801/2014 (H3N2), B/Brisbane/60/2008.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)