Пологівець малює зірок України Есть фото

30 Квітня в 08:59  0  1715

Знай нашихПологівець малює зірок України

Ярослав Шептій – випускник Пологівського колегіуму № 1. Сьогодні є студентом БДПУ, у майбутньому із нього має бути чудовий вчитель трудового навчання і інформатики. Але зараз пологівець – першокласний бармен в одному із бердянських ресторанів, який має диво-талант малювати портрети олівцем. Його творчість оцінили Скрябін, Вакарчук та інші зірки України.


Саме його малюнки, які хлопець фотографує і викладає в інтернет, привернули нашу увагу. Як розповів Ярослав, малювати він почав із шкільних років. Шість років займався у Пологівській, малював та ліпив із глини.


Деякий час пологівець не брав до рук олівець, аж поки у Бердянську випадково не потрапив до Класу малювання. З того часу Ярослав знову малює.


На папері любить зображувати портрети. На запитання кого любить малювати більше всього, не роздумуючи відповів: «Звичайно дівчат!», а вже через секунду поправив себе і запевнив, що із радістю малює всіх. За словами молодого художника-портретиста, до нього однаково часто звертаються, як хлопці, так і дівчата.


- Всі хочуть, щоб я їх намалював, от я і малюю всіх, - розповідає Ярослав. Він зізнається, що це не тільки його хобі, але й додатковий заробіток. – Я намалював багатьох своїх друзів та викладачів в університеті. Звісно, від щирого серця за щиру посмішку. А якщо вже берусь малювати на замовлення, то тільки за розумну ціну, яка доступна для людей.


Талант художника Ярослав перейняв у свого дідуся, який й досі малює. Натхнення черпає від людей!


- Мене надихають світлі відкриті особистості, - говорить Ярослав, який не переносить людей лицемірних і нещирих. – Я сам із відкритою душею, простий і дружелюбний, і люблю таких людей.


У колекції нашого земляка безліч портретів, написаних переважно чорним олівцем. Є і портрети зірок із автографами. Наприклад, свої підписи на портретах пологівського художника залишив лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, керманич не менш популярного українського гурту «Тартак» Сашко Положинський, український письменник Сергій Жадан та інші.


- Зовсім недавно я був у Києві і мені пощастило зустрітися із Сашком Положинським та Сергієм Жаданом. Я знав, що можу їх зустріти, тому спеціально намалював їхні портрети. Вони були приємно здивовані і залишили мені свої автографи. Сашко навіть сфотографувався зі своїм портретом, - розповів Ярослав.


Цінним автографом для Ярослава є підпис Кузьми Скрябіна, з яким він теж встиг познайомитися і показати свою творчість.


Ярослав вже через п’ять хвилин розмови показав себе, як відкриту людину і різносторонню особистість. Окрім того, що він добре вчиться (навіть отримував обласну премію, як один із кращих студентів області) та гарно малює, він ще є активним діячем у житті Бердянська.


Пологівець декілька років тому почав проводити акустичні вечори у курортному місті. Раніше потрапляв на подібні концерти у Львові, Донецьку, Дніпропетровську, і тому з'явилася ідея провести такий у Бердянську.


- Найважче на початку було підібрати хлопців, які б змогли добре зіграти, і знайти відповідне приміщення, - зізнався Ярослав, але він справився, і як показала практика, бажаючих потрапити на концерт завжди чимало. Тепер вже він передав свої повноваження іншій людині, але всі знають, що він був першозасновником акустичних вечорів у Бердянську.


Вкотре пишаємося своїми талановитими земляками. До речі, у найближчому майбутньому Ярослав бачить себе вчителем у одній із шкіл рідного міста Пологи, тож можливо пологівцям ще доведеться ближче познайомитися із його творчістю.


Дякуємо Ярославу за приємну бесіду, бажаємо нових вдалих ідей, гарних натурщиків та хороших учнів у майбутньому!

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)