Пологівське пологове відділення потребує «осучаснення» Есть фото

11 Листопада в 08:49  0  1186

На районіПологівське пологове відділення потребує «осучаснення»

З 1 листопада 2016 року у місті Гуляйполе не функціонує пологове відділення.


Його закрили у зв’язку з оптимізацією. Нині матусі з сусіднього району їздять народжувати в Пологи.


  Для Пологівського пологового відділення це значить ще близько 160 додаткових пологів на рік.

 

Із початку листопада у нас вже народилося четверо маленьких гуляйпільців.


   Завідуючий акушерсько-гінекологічного відділення Пологівської ЦРЛ Микола Сиваш розповів про те, як вдається на практиці працювати після реформи та чого не вистачає відділенню для сучасної роботи.


«Хоч такі зміни викликали певне занепокоєння, гуляйпільским жінкам котрі вже народжували у нас,  було достатньо комфортно, ніяких притензій не надходилоМедикаментами та всім необхідним ми забезпечені, але не вистачає ряду спеціальної апаратури. По-перше, це сучасна апаратура – кардіотограф і монітор пацієнта. З їх допомогою можна слідкувати за станом матері під час пологів та за станом дитини. Такі прилади дають важливу інформацію, вчасно можна діагностувати важкі ускладнення, що можуть призвести до негативних наслідків», - детально пояснює лікар.


Гінеколог звертає увагу і на спеціальне ліжко для пологів.

 

Технічно воно ще нормально функціонує, та час не стоїть на місці і його також необхідно замінювати.

 

Адже існує цілий ряд комфортабельних ліжок, що легко трансформуються.

 

Вони мають спеціальні поручні для полегшення вкрай важкого процесу – народження дитини.

Хотілося б мати в пологівському акушерському відділенню і новітні дитячі ліжечка із підігрівом.


Та найбільша потреба в  дихальній апаратурі.


«Є випадки, коли малюк народжується недоношеним, багато жінок із різними патологіями народжують передчасно. У нас не завжди є можливість їх скоригувати в цьому процесі, а часом жінка потрапляє до нас у відділення в такому стані, що зробити це вже просто неможливо. Є спеціальна апаратура, що допомагає новонародженим дихати достатньо довгий час, поки настане можливість перевести їх на третій рівень надання медичної допомоги. У нас наразі дихальний апарат один є, але, буває, народжуються двійні та водночас діти у різних мам, котрим потрібен цей апарат. Дихальна апаратура, яку ми б хотіли мати, менш інвазивна. Це значить, що вона впливає на організм дитини менш негативно».


«Потрібно йти в ногу з часом», - переконані лікарі пологівського акушерсько-гінекологічного відділення, а тому подали лист до Пологівської районної ради, де вказали, що необхідно та чого не вистачає для матусь і малюків, котрі народжуються в Пологівському районі.

 

З цим списком мають ознайомитися депутати, щоб у подальшому оцінити всі ці потреби, внести їх у певні районні програми та придбати.


Микола Сиваш додає, що існує примірний перелік оснащення закладів охорони здоров’я, в тому числі і приблизний перелік оснащення пологових відділень Центральних районних лікарень. За цим переліком, така апаратура має бути наявною.

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)