Пологівським школярам показали зброю та розповіли про війну Есть фото

7 Травня в 17:34  0  515

Події містаПологівським школярам показали зброю та розповіли про війну

У Пологівському краєзнавчому музеї пройшов інформативний захід для старшокласників ЗОШ №4 з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75 - ї річниці вигнання нацистів з України.


Працівники музею розповіли молоді з чого розпочався напад німецьких загарбників, як проходила окупація та визволення Пологівської землі. Згадали пологівців, які були учасниками воєнних дій.

 

Розповіли і про добровольців, остарбайтерів та виснажливу боротьбу українського народу з нацистами, переглянули світлини часів Другої світової.


Цікаво викладена історія життя Любові Долі, яка зазнала примусової праці у країні ворога, торкнулася самого серця слухачів як і ілюстрована історія про “Праведників народів світу” - людей, які рятували від смерті євреїв. Серед пологівців вони також були!

 

Перед учасниками заходу виступили гості — учасники реконструкцій боїв Другої світової Володимир Кіпа, Андрій Манько, Ігор Фартушний. Розповіли та продемонстрували військову форму, обмундирування та зброю тодішнього часу!

 

Велика подяка організаторам та учасникам за цікавий та повчальний урок!

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
1
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)