Пологівський центр, який заміняє дітям рідний дім, увійшов у трійку кращих

12 Червня в 14:55  0  862

Знай нашихПологівський центр, який заміняє дітям рідний дім, увійшов у трійку кращих

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 27 травня, у ПК «Дніпроспецсталь» підбито підсумки регіонального конкурсу «Зразковий центр соціально-психологічної реабілітації дітей 2015 року». У конкурсі узяли участь усі 5 обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей - Запорізький, Мелітопольський, Мирненський, Оріхівський та наш, Пологівський.

 

Основною його метою стало визначення кращого закладу у впровадженні індивідуально розроблених програм, нових форм роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, диференційованого підходу щодо здійснення соціально-психологічної реабілітації вихованців тощо.

 

Наш Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, в якому виховуються 40 хлопчиків та дівчаток віком від 3 до 16 років з Пологівського, Гуляйпільського та Бердянського районів, презентував свій заклад останнім наприкінці травня. Вихователі та психологи представляли свої новації та особливості роботи, яких немає в інших закладах подібного типу. Це, зокрема, персональний супровід за дитиною, наявність денної групи перебування дітей, активна робота батьківського клубу.


Презентація Пологівського центру пройшла на найвищому рівні, емоційно та яскраво. Завдяки роботі психологів та вихователів центру, які є справжніми фахівцями своєї справи та небайдужими до дитячої долі, наш заклад увійшов у трійку лідерів. Кращими разом із Пологівським стали Запорізький та Мирненський центри.

 

- Зі сцени відзначили, що захід у Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей проведений на високому рівні, відзначена робота вихователів, педагогів, психологів. Наш колектив був нагороджений грамотою Запорізької обласної ради та почесним кубком, - із гордістю розповіла Газеті директор центру Людмила Сімоненко.

 

Газета щиро вітає працівників та вихованців центру з високим результатом! Бажаємо подальшого розвитку, здійснення задуманих планів та процвітання!


До речі, Людмила Василівна додала, що влітку на вихованців та працівників Пологівського закладу чекають нові події. З 27 червня 18 хлопчиків та дівчаток центру їдуть на оздоровлення до табору у Кирилівку. А працівники Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей із 18 по 20 червня вирушать на туристичний зліт між закладами даного типу. Тема цьогорічного злету - «Дружба народів»: треба підготувати команду, презентацію, потренуватися у приготуванні страв та у спортивній підготовці. Тому робота в центрі ведеться активна.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)