Медики Пологівського госпітального округу завітали до колег Пологівської ЦРЛ Есть фото

4 Грудня в 10:22  0  1339

Здоров'яМедики Пологівського госпітального округу завітали до колег Пологівської ЦРЛ

У перший день зими, 1 грудня, у рамках ознайомлення з лікувально-профілактичними закладами (ЛПЗ) Пологівського госпітального округу Пологівський район відвідала робоча група у складі медиків Розівського, Більмацького, Гуляйпільського, Оріхівського, Токмацького районів і міста Токмак, які оглянули відділення Пологівської ЦРЛ.


- Нещодавно на засіданні Пологівської госпітальної ради було прийнято рішення про створення робочої групи, до якої увійшли по два представники з кожного району. Мета – відвідати ЛПЗ та ознайомитися з їх роботою, матеріальною базою, особливостями. У п’ятницю ми відвідали медичні установи Пологівщини. Після підбиття підсумків роботи групи, сподіваюсь, перейдемо до написання перспективного плану розвитку Пологівського госпітального округу, — розповів деталі події головний лікар Пологівської ЦРЛ Роман Кравченко.


До слова, Пологівську госпітальну раду очолює Роман Кравченко. Окрім нього, до складу робочої групи входять 28 представників від усіх районів госпітального округу. Серед них ще три представники Пологівського району – голова Пологівської районної ради Олександр Покутній, заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень і головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)