Пологівські залізничники мітингували в Києві. Чого домоглися?

15 Листопада в 13:28  0  1604

Події містаПологівські залізничники мітингували в Києві. Чого домоглися?

Учора, 14 листопада, залізничні профспілки провели мітинг біля стін Офісу Президента. Пологівські залізничники під головуванням Михайла Вяльцева - голови профспілки Пологівського локомотивного депо також були серед мітингуючих.

 

Для участі в мітингу зібралося близько трьох тисяч осіб. Залізничники виступили ЗА звільнення керівника “Укрзалізниці” Євгена Кравцова, підвищення зарплат на 25% і пільговий вихід на пенсію та ПРОТИ зупинення приватизації компанії, її розподілу та скорочення працівників


Наш земляк емоційно виступив перед мітингуючими, озвучивши позицію працівників депо стосовно неправомірності дій керівництва “Укрзалізниці”. 

Реакцією з боку влади на страйк залізничників була обіцянка змінити керівництво найближчим часом.


За словами глави Уряду Олексія Гончарука, кадрові рішення будуть ухвалені найближчим часом. “Продовжувати працювати так, як вони зараз працюють, неможливо. Там сьогодні майже щодня горять локомотиви, в ручному управлінні вагони. Окремі чиновники, диспетчери відправляють вагони не туди, де це потрібніше, а туди, де їм вигідніше, де їм заплатили. Це точно треба припинити”, – повідомив прем’єр-міністр.


Нагадаємо, у травні цього року працівники Пологівського локомотивного депо разом з іншими залізничниками страйкували під Кабміном з приводу недотримання правил технічної експлуатації в нових локомотивах.

 

Вимоги, які висували залізничники стосувались також підвищення зарплати та дотримання охорони праці. “Адміністрація Укрзалізниці принижує своїх працівників, змушуючи їх кидати свою роботу,”- висловився Михайло Вяльцев з цього приводу.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
4
Сміх
2
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)