Пологівські військові приймали посвяту в козаки Есть фото

8 Вересня 2021 11:24  0  993

У регіоніПологівські військові приймали посвяту в козаки

Військові виявили бажання долучитися до великої дружньої родини Запорізького козацтва. 

 

Здійснити мрію їм допомогли отаман Пологівського козацького полку ім. Івана Богуна Олександр Кіріченко, його заступник Віктор Гонтар та отаман куреня Михайло Сербін.

 

Делегація козаків, разом із священником УПЦ Сергієм с. Басань вирушила до зони бойових дій (Донецька область) приймати солдат у лави козаків у суботу, 4 вересня.

 

Священне дійство пройшло на найвищому рівні. Під час посвяти в козаки, кожен військовий на колінах дав обітницю перед братством та Богом жити та служити на благо держави. Благословляв козаків священник. Всього 16 чоловік пристали до козацького полку.


Серед бажаючих вступити до лав козацтва був і наш земляк, пологівець Олег Косенко, служить у лавах ЗСУ з 2014 року. Організатори дійства зробили чоловіку подарунок, взявши із собою маму бійця Надію Фесенко.

 

Новоспечені козаки утворили окрему козацьку сотню Пологівського окремого козацького полку.

 

Організатори висловлюють подяку за допомогу у реалізації поїздки та самої події Василю Тріщуку, Віктору Бандурову, Володимиру Сизоненку, Івану Чуприні, Юрію Лобецькому, Андрію Кошовому.

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
20
Сміх
12
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)